V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!

Príspevok v téme: V skole si nemam so spoluziakmi co povedat.Su to SEDLACI !!!
nepochopenax

Dobry den som tretiacka na gymnaziu ale nie v meste kde byvam.Mam urcity problem s miestom v kt. byvam je to isty kraj a ,,jedna'' cast sa radikalne odlisuje od tej ,,druhej''.Vyrastala som v meste v ,,casti'' prvej kde som chodila ja na zakladnu,Je to mesto nie velke ale normalne.Nemala som absolutny problem s nikym a nicim.Vsetko bolo uplne super moj zivot v skole bol uzasny.Potom som musela na gymnazium do casti ,,druhej'' pretoze v nasom meste ma nezobrali.A nastal zlom.Nemyslela som si ze sa kraj po par km moze tak zmenit.Nedokazala som si tam najst ziadnych kamaratov.Proste ti ludia byaju v samych ,,dedinach'' rozpravaju narecim, maju uplne iny zmysel pre humor, uplne ine ciele,nechcu nic dokazat,nemaju ziadne ,,vacsie'' plny do buducna,cele dni len sa doma ucia a ,,biflia''.Akoze som sa snazila najst si tam kamaratky ale ja si snimi proste nemam co povedat.:( nemam chut sa snimi bavit aj ked niesu zle.. Niesu.Len su proste ine.take jednoduchsie. Trapi ma to a hladam chybu v sebe lebo som clovek kt ma rad spolocnost.Kamaratov ale zase mam ciele do buducna chcem nieco dokazat nie len sa vydat a prestahovat sa o tri domy dalej v tej istej dedine.Je mozne ze sa ludia takto zmenili krajom alebo chyba je vo mne a mam v nich hladat viac dobreho? trpim uz 2 roky.:(

Yong

Ja som druhák na strednej, čo mám povedať ja , keď moji spolužiaci riešia s kým budú dnes trtkať, kde sa ožerú ešte myslia na hry ako futbal , čo ja už rieším koľko budem odvádzať daní v daňovom priznaní vo februári.
Denne riešim problémy triedy, keďže som predseda, vybavujem exkurzie, fotky nahadzujem na web, chodím po profesoroch, aby som niečo vylepšil v našej triede a tiež sú to veľkí sedláci, nemôžem o žiadnom z nich povedať, že by to boli nejakí best friends, keďže nie sú radi, že robím pre triedu čo robím a ešte majú pripomienky ku mne , že sa chodím "ku*viť" .
Takže takýchto ľudí ja neriešim , stretávam sa naďalej s kamarátmi z detstva

Blondula

aj ja som z dediny a mozno preto ma mali vsetci radi :DDD dokonca aj mestania...ale aj tak si myslim,ze problem bude inde a nie v tom ci je niekto z mesta alebo dzedziny :P

lost

mne osobne chutia viac kvalitne zabijackove veci ako pofiderne maso z mekacu :D

uz len z principu, ze radsej dam svoje euro (kurna, ese aj korunu nam ukradli zmrdi..) slovakovi ako americanovi :D

i ked.. tento system je uz tak v ... ze to je uz uplne jedno.. slovak rad okrada slovaka (vid karetel na slovensku), takze euro kludne zamenim aj za dolar a dam ho bars aj madarom :D

Leela333

Neuchytilo, bohužiaľ je to tu už plné fastfoodov. Okrem toho niektorí ľudia (napr. ja :D) nemajú radi zabíjačkové špeciality :D

Ale inak nechápem ako môžu ľudia jesť v McDonalde. Párkrát som to skúsila aj ja, ale preboha z toho maličkého hamburgeru sa aj niekto naje??

lost

slovaci by to nekupovali...
inak by to tu uz bolo :)

plus uzernicky McDonald ma patent na akekolvek meno ktore zacina pismenkami MC

cize McSlanina by porusovala patent

aspon ak si spravne pamatam, ale ti americania (hlavne apple) si patentuje akekolvek absurdity, (napr ze mobil je obdzlznik, toto si patentuju) ale aj microsoft atd..

bolo by to sice zaujimave, ale netusim, a skor pochybujem ze by sa to uchytilo :/