Potrat

opica

autorku nezaujimaju vase moralisticke kecy, na ktore nemate pravo...
otazka bola uplne inak orientovana a ked nemate co k veci, naco moralizujete..nepoznate ju, neviete jej dovody atd..

k teme: chod za gynekologom, ten ti napise papier, pojdes do nemocnice...zadarmo to nie je..
takze tvoja cesta nech ide co najskor ku gyneklogovi

M 25

presne, je to jej rozhodnutie, ked sa tak rozhodla, nech ide .. čo tu tolko polemizujete a moralizujete?! starajte sa o svoje životy ...

agni

ahoj, niekedy som mala nazor, ze kazda zena ma pravo na rozhodnutie...ako som sa dozvedela ako potrat prebieha tak som uplne zmneila nazor...mensi popis ti dam a rucim, ze je spravny ;) : uspia ta, budu ti davat kruzky do krcka maternice, aby sa otvorila, ked bude dostatocne otvoreny krcok zoskrbau ti dieta z maternice...neznie to az tak zle, kym si neuvedomis, co z teba bude ,,vypadavt´´...mala nozicka, mala rucicka, druha nozicka, mozno pola telicka ked sa lekarovi podari alebo cely zvysok cloviecika...on ho ZABIJE po KUSKOCH. rozmysli si to lebo to bude vrazda a ty mozes mat v buducnosti skutocne problemy s udrzanim plodu lebo krcok bol umelo rozsireny!!! nie je to jednoduchy zakrok a poznaci ta to nielen telesne, ale psychicky co je ovela horsie...drzim palce nech sa v tvojej situacii spravne rozhodnes a budes s tvojim rozhodnutim stastna

Carie

Kazdy ma pravo rozhodnut sa sam za seba. Ak chces ist na potrat, tak chod. Povedz to svojmu gynekologovi a on uz zariadi zbytok. Musis si byt ale 100% ista ze toto je najlepsie riesenie, aby si to neskor nelutovala. Niektore lutuju, niektore nie.

Aprílka

Čo tak dieťa vynosiť a dať ho na adopciu od narodenia? Dala by si mu možnosť žiť a dala by si možnosť aj tým, ktorý nemôžu mať dieťa.. Anonymný pôrod v nemocnici dieťa sa narodí a tebe ho ani neukážu nebude mať ani meno ani priezvisko. V dnešnom svete je to bežná vec a tie páry by mali možnosť sa o dieťa postarať. Aspoň jednému páru by si dala nádej, žiť pre dieťa, ktoré by milovali.

Dadula56

Chod za gynekologom, cena by mala byt okolo 300 eur.Ale nez tam pojdes, dobre si to rozmysli...su aj ine moznosti. Neodradzam ta ani neodsudzujem, len si to treba naozaj dobre rozmysliet a zvazit vsetko okolo.