Kupit alebo mu nekupit darcek?

Príspevok v téme: Kupit alebo mu nekupit darcek?
dadadaggg

S priatelom sme spolu 4 mesiace. Pred 2 tyzdnami som mala meniny. Na tie sme boli spolu z vecera do rana a aj cez den, ale ani mi nepovedal, ze vsetko najlepsie(vedel o nich, lebo som mu hovorila, ze poobede mozem, az ked pooslavujem s rodicmi). Na konci tyzdna ma zas narodeniny on. Mala som vyspekulovany darcek za cca 90eur - pekny znackovy sveter. Teraz neviem, ci to nebude moc prehnane, ked on mi nedal nic a moj sviatok odignoroval. Je mi blbe, ze ja mu prinesiem skoro vzdy nieco, nejaku sladkost a pod.(on sa z toho vzdy velmi tesi) a on mne nikdy nicim nespravil radost, pritom mesacne zaraba priblizne 2000eur, cize nie je to o tom, ze by nemal z coho. Nechcem lakomca, ma uz cez 30, toho uz tazko prevychovam a uz som aj ja dost stara na to, aby som to robila:-/ Cize otazka na zaver? Mam mu vobec nieco kupovat, ked zaviedol "negratulovanie si" k sviatkom?

Carie

dadadaggg: sama si hovorila, ze si mu spominala ze mas meniny a on sa na to vyprdol. Tak co zrazu ta iniciativa? Uvedomil si, ze ma narodky a ze od teba nieco chce a je si vedomy ze po tomto fiasku sa na neho asi vyprdnes? Urob to tak, zazelaj mu vsetko najlepsie ale nekupuj mu vobec nic. Naco vyhadzovat peniaze na lakomca. A uvidis, co bude dalej. A ze ta zobral svojim autom, no jezis, to je fakt zazrak od chlapa co zaraba 2000€, urcite teraz kvoli tym par centom co ho to stalo bude tyzden hladovat

2bodka

ak to cital, tak chce ten sveter za 90 euro :D ja som skor za ten caj ginko :))
ale mozno je to fakt len nahoda. Kazdopadne, aj keby ti snad 3x zagratuloval v pravy den, 90 eurovy darcek chlapovi, kt. poznas 4 mesiace je velmi ale velmi prehnane. To mu mozes kupit, ked budete manzelia.

Maoam

no ak je to pravda, tak neurobil to nahodou preventivne preto, ze on ma teraz dako narodky, aby si nahodou na neho nezabudla?? :PP to by sa mi k nemu viac hodilo

dadadaggg

Takze, mam pocit, ze to tu cital. Lebo v utorok vecer sme sa stretli a sam navrhol, aby sme isli jeho autom.. Nieco sme sa bavili o meninach, lebo jeho brat bude oslavovat bud. tyzden a on na to, ze ja somar. A ja, ze co sa stalo. A on, "ved ty si mala meniny a ja som ti zabudol zablahozelat. Prepac, ja som mal s tymto vzdy problem, aj ex ma za to vzdy zdrbavala, ze som zabudol" a tak mi povedal vsetko najlepsie a dal mi pusu... Ja som totalne vybuchla od smiechu, ale samozrejme som mu nepovedala, ze to preto, ze som sa uz kvoli tomu vyzalovavala v ten den na fore, ze ma to mrzelo... Takze k narodeninam mu mam kupit Ginko na lepsiu pamat?;-)))

Carie

orol: to ma ani nenapadlo za sex, ale aj tak je to blbe.
Jo, klady mal. Napr. sme si vyborne rozumeli v sexe. Ked sa nad tym tak zamyslam, aby som mu nekrivdila, 2x za ten rok mi kupil cokoladu a raz ma vzal do zoo. Ine klady ma nenapadaju.
Moj zapor bolo napr. aj to, ze som bola strasne sprosta a naivna hus, ze som si nechala skakat po hlave a naivne verila, ze vsak on sa zmeni ked uvidi ze ja pre neho robim vsetko. Jak taka sprosta pipina z telenovely. A tiez, ze som si to vsetko hrozne moc brala a ze som to nechala, aby mi to ublizovalo. Ze som bola precitlivela. A za najvacsiu chybu povazujem, ze som od neho neodisla hned na zaciatku hoci sa nikdy nepretvaroval a sprvoti dokonca hovoril, ze so mnou ziaden vztah nechce (len sex). Ja som mu povedala, ze toto nechcem a odisla som. Ale potom zacal doliezat a ked videl, ze inak sa k sexu nedostane, tak suhlasil aj so vztahom. A ja sprosta som mu na to skocila.

2bodka

Carie,

tak to si mi nahodila na smec :D som si spomenula ako sa mi raz stalo, ze som mu natrusila z nejakeho keksa do postele omrvinky, to si mala vidiet! Pritom postelne pradlo si menil asi tak raz za pol roka podla "aromy" ktoru vydavalo :)

Rozmyslam, ci sme nechodili s tym istym clovekom :D alebo aspon jeho klonom :)

orol

-Carie, nie je myslená hotovosť za sex.
-Carie a mal ten "Tvoj" aj nejaké klady,či len samé zápory ? /popíš o nich/
-Ty máš aké klady a zápory, ako by si sa ohodnotila? V čom si dobrá a v čom zlá?

Carie

2bodka: u mna to iste! Ja ked som sa s nim rozisla, tak to sa citila, akoby som predtym mala na nohe priviazanu tazku gulu, a zrazu som sa citila slobodne, az som sa vznasala! V tom case ked sme sa rozisli som si ja kupila garsonku na hypoteku a som sa do nej nastahovala. A bola som tak strasne stastna a slobodna! Nikto mi nerobil v byte bordel a ked tam nejaky bordel bol, tak len moj. Hned som si palila kazdy den vonne tycinky, lebo u neho som nemohla, on mi to zakazoval, ze je to chemia a humus a on to dychat nebude. Tiez v to leto bolo dost komarov, tak som si strcila do zasuvky ten elektricky odpudzovac komarov a hoc je to blbost, aj takuto vec som si uzivala, ze konecne nie som dostipana :-) Lebo on mi zakazoval aj toto, tiez chemia co on dychat nebude. Ale ze vo svojej izbe vobec neupratoval a to ani nehovorim zeby utrel prach, to mu dychat nevadilo, napr. na okne na mal uz slusnu vrstvu prachu a na to ze bol alergik sa mohol zaujimat aspon o to, ale to mu bolo fuk. Tiez som si brala do postele morcata, no samozrejme na handre, ale on mi zakazoval aj to. Dokonca ked som dosla z vonku domov a sadla si na postel, tak mi zas nadaval, lebo z vonku som prisla spinava (v jeho ociach), vonku su same bacile a ktovie, kde som predtym sedela a kolko ludi tam sedelo predo mnou a teraz som doniesla do postele bacile. Ked som bola nakupovat a igelitku si polozila na zem napr. ked som odomykala vchod, tiez mal k tomu reci, ze sa do nakupu dostanu zo zeme bacile, hoci neviem ako cez tasku. Nehovoriac o tom, ze aj potraviny boli samostatne zabalene. A takisto som mala zakaz polozit jedlo, napr. ovocie na kuchynsky stol. Lebo aj tam su predsa bacile. To som nikdy nepochopila, lebo na ten stol sa nikdy nic okrem jedla nedavalo. Ale druhy extrem mu nevadil, napr., ze sme tam byvali v 3-izb. byte styria, my a jeho dvaja kamosi a ani jeden z chlapov nikdy nevysaval spolocne priestory. Vzdy som to musela len ja a ked som nechcela zhnit v spine, tak som to robila. Oni si po sebe max. tak odlozili riady a inak upratovaniu nijak nedali. No hovorim, ked som odtial odisla, citila som sa, jak keby mi tu gulu na nohach niekto odstrihol a ja som zrazu vyletela do vysin a citila som sa strasne stastna.