Neznicitelne kurie oko

Príspevok v téme: Neznicitelne kurie oko
zufaliiii

Dobry den, mam problem s kurim okom na chodidle lavej nohy. Snazim sa ho znicit uz peknych par mesiacov no ucinky boli vzdy opacne. Z kazdou procedurou (babske recepty) ktoru, som absolvoval sa kurie oko nielenze nezmensilo, ale naopak zvacsilo a pribudlo mi aj nove. Teraz je to stare velke asi ako dvojcent a mladsie sa mi zda, ze pomali rastie dalej. Chodil som styri mesiace na vypalovanie dusikom a nic. V lekarni som si kupil taku tycinku potom naplaste a samozrejme bez vysledku. Uz som vyskusal bananovu slupku, cesnak, cibulu v octe, lastovicnik. Este mi ostava ta menstruacna krv, ale to len v krajnom pripade :-D. Ake mate skusenosti s tym duofilmom?
Prosim pomozte. Vyskusam vsetko co navrhnete. Nieco predsa musi zabrat.

wreck

skusal si taku gebuzinu s nazvom duofilm? dostat v lekarni za nejakych 5,50. vyborne to funguje. zbrusis povrch lavovym kamenom alebo jemnym brusnym papierom, nanesies gebuzinu, nechas uschnut. opakujes dokedy treba, znici to aj korene. v navode pisu, ze len raz denne, ale ked mas rychlo rastucu, tak to nestaci. ked som uz-uz vyhraval boj, daval som aj 2-3x denne. duofilm je jeden skvely liek.