Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

Maoam

doubledog: dotkol sa citlivej temy, na ktoru naskoci vela ludi, ale povazovala som si za potrebu opomenut, ze nie 100% ludi sa nech pototo z niekoho, kto ma lepsi prijem, ako stredna vrstva

myshl

Aanap mam pre teba ponuku ako si dalsie eurace privyrobit :D

Mohol by si napisat nejaku knihu poviedok, lebo mam dost z tychto tu tvojich pribehov :DD

"Za studeneho zimneho vecera", atd... :DD

Btw skutocne uspesni ludia si nepotrebuju zvysovat svoj kredit vypisovanim podobnych story s uverejnenim prijmov na forach.. ak sa ti prave zacalo darit, tak ti blahozelam, ale skus tu pesnicku trochu obmenit :)

Maoam

osobne si myslim, ze dostatok financii navodi nejaky pocit 'istoty', clovek ma menej stresov, najmä existencnych, moze si viac dovolit, mozno aj lepsiu zdrav. starostlivost, cestovat po svete, kupit si väcsiu nehnutelnost, bla bla

ale stastie je otazka nematerialna a prameni uplne z inych zdrojov, ako su tie financne a majetkove

Maoam

neviem preco si skoro kazdy mysli,ze clovek musi byt hned pos*aty z niekoho len preto, ze ma nadpriemerne prijmy, zvlast sa to predpoklada u zien

mam znameho, ktory je lekar a financne je na tom fakt super, je vynikajuci vo svojom odbore, co sa vztahov tyka, uz menej uspesny, nedavno ho dalsia poslala k vode a z jeho prachov nechcela vobec nic :-)

fakt nie kazdy ide po prachoch, hoci ty mas taku utkvelu predstavu, Aanap