Moj muz zaraba vela a mne nic neda

Príspevok v téme: Moj muz zaraba vela a mne nic neda
smutna"

Neviem, komu sa zdoverit, tak pisem sem, moj muz je bohaty, ja som nezamestnana, obcas si kde co privyrobim brigadami, ale nedari sa mi najst normalne zamestnanie, mam strechu nad hlavou, mam co jest, ale na vydavky typu kozmetika, lieky- mi davaju moji rodicia. Neviem, co mam robit, nikto z jeho znamych a kamratov by neuveril, ze on je takyto, kamarati ho zboznuju, najhorsie je, ze kwd som sa dnes o tom bavila s mojim dospelym synom, tak mi povedal - mami, ale co vlastne chces, ved mas kde byvat, atd. a robotu by si si mohla usilovnejsie hladat...takze ani deti mi stranu nepodrzia. Na dovolenky ma vezme, aj saty mi kupi, ked ma dobru naladu, ale ja by som chcela, keby mi tak mesacne dal 100 eur, ze tu mas len tak...naco su mi znackove saty, ked chodim nacierno mhd...

smutna\

Flegma a lulita, kebyze mate kamerku, tak by ste videli mna ako sa trasiem teraz od zimy a neviem coho este, je mi zle,cele je to zle. Ale povedzme si otvorene, ktora manzelka, co ma manzela, co nema pevnu pracovnu dobu, vie, kde sa jej manzel cez den nachadza

Magy

vdaka, hned clovek ziska lepsiu predstavu o vas. ale nijako si nereagovala na prvu cast mojho prispevku a priame otazky. ako je mozne, ze ani netusis, ake prijmy ma tvoj manzel? to ze mate oddelene ucty nie je velmi relevantny dovod.
predsa posta a ucty chodia na adresu kde byvas. ci ti vari zakazuje otvarat postu, ktora je sice adresovana na neho, ale su to listy napr. z elektrarni, alebo vodarni atd?
nejak mi tu stale kopec veci chyba a zacinam mat dojem, ze vase manzelstvo bolo o vsetkom, len nie o otvorenej vzajomnej komunikacii a uprimnosti.

smutna"

Muz aj ja sme da sa povedat z "lepsich rodin"- teda ak sa tak pomenuvaju rodiny, kde vzdy bol dostatok penazi. Od zaciatku sme mali oddelene ucty, on to tak mal zazite z domu. Ucty platil vzdy on, platil vsetko, kym som chodila do prace, tak z mojej vyplaty- cca 300 eur- som asi polovicu minula na domacnost a tu druhu polovicu na saty, koznetiku, lieky- to som mala ako vreckove. Muz je vysokoskolsky vzdelany, aj nasi rodicia, ja mam iba strednu skolu

Lulita

flegma - hehe, hej vidis :)) ved to, ze to je tak na fore...keby clovek teraz mal taku kamerku a videl do domacnosti a potom by sme mohli diskutovat :))

Lulita

teraz pisem za seba, ze kebyze zarabam 6-7 tisic eur mesacne, v pohode na zaluby dam muzovi a detom tolko, kolko by potrebovali a urcite by som ich neokrikovala pre 100 eur

Lulita

flegma - citam a ty citas? a rozmyslam, ze kolko zien by toto bralo ako ideal, ty snad ano? ved o nom nic nevie...je to divny vztah, btw. kupi saty, ked ma naladu...to nie je neviem co...

flegma

Lulita, aky preplesk? plati strechu nad hlavou, plati stravu, šatí ich, berie na dovolenky, citas to vobec? tak ake nic nedava?

Magy

mila "smutna", z toho vsetkeho, co si zatial popisala mi vyplyva, ze napriek tomu, ze mas manzela, vlastne o nom nic nevies. kde travi svoje dni, ake ma prijmy, kam dava peniaze... a to co vies, si si zistila nahodou. mozem sa spytat, kde si doteraz zila? v inej domacnosti? a kto plati ucty, kam da manzel blocky, kopec veci je dohladatelnych uplne bezproblemovo. kazda normalna zena ma aspon hrubu predstavu o prijmoch svojho manzela. normalni manzelia maju casto aj spolocny ucet a pristup k nemu napr. pomocou svojich kreditiek. tak isto ako on mas pravo vediet stav na ucte a pohyby. alebo mate kazdy svoj ucet od sameho zaciatku manzelstva? v tom pripade si ale musela ist do manzelstva s tym, ze si vedela o tomto jeho sposobe riesenia financii, pripadne ako to ma u neho v rodine.
taktiez by ma zaujimala uroven vzdelania vas oboch a majetkove pomery, z akych ste obaja prisli, zvyky vo vasich rodinach a rozdiely. vek teba a manzela, vek deti... ocakavat relevantnu radu od nas vyzaduje zaroven byt maximalne presny a dosledny pri popisovani situacie, pomerov a faktov u vas v rodine.

Lulita

ja ti verim, viem si predstavit prepac za vyraz, ze taky magori kludne mozu byt, je mi to luto, lebo nemat a nedat chapem, ale mat a tebe ani detom nic, je to priserne sebecke, tu psycholog nepomoze, iba jemu preplesk nech sa spamata aj to zatajovanie prijmu, v manzelstve by tieto veci nemali byt tabu