Som iba cislo

Príspevok v téme: Som iba cislo
Lubka32

Dobry den, prosim Vas o radu v mozno banalnom probleme, ale trapi ma to. S priatelom sa pozname uz tri roky, ale intenzivne sa stretavame od marca tohto roka. Boli sme spolu na dovolenke, travime spolu cas podla moznosti, nakolko nebyvame spolu. Pri jednej navsteve u neho doma odisiel a ja som si nevedala najst mobil. Napadlo mi, ze ved sa prezvonim z jeho telefonu. Zostala som dost zaskocena, ked som ako posledne volane nenasla svoje meno, len cislo. Ostane volane uz vsak mena mali.Mala som sto chuti pozriet si napr. sms, ale hrdost mi to nedovolila. Po navrate som sa maximalne pokojne spytala, preco nemam meno, odpoved bola, ze ved mam take lahucke cislo, ze on ho rad vytukava! Pred tyzdnom som opät robila paniku, ze som si zabudla mobil tak ma isiel prezvonit a vsimla som si, ze opät vytaca moje cislo po cisliciach. Neviem co si mam o tom mysliet. Mame obaja dost rokov, necakam,ze budem mat meno ako lasenka a podobne, aj ked by ma to mozno potesilo :) Dnes sa mame stretnut a ja neviem, ci sa k tomu mam vratit a spytat sa alebo to jednoducho nechat tak.

xxy

iskierka apropo k tomu mobilu - jednym tukom sa da dostat na posledne volane cisla, kedze je to jeho frajerka asi jej vola castejsie ako raz za uhorsky rok, cize vo vytocenych cislach uurcite bude a nemusi vkuse vytukavat ako postih :D

*iskierka

fiha, mna sa da aj nejak vnimat? ved som tu minimum a aj to v nespacoch:) no praveze ja som z tych, co chytanie za slovka moc nemaju radi :) daj mi zopar prikladov ked sa vratis, nech mozem popracovat na svojich slabinach ;)

*iskierka

maoam, hej, mas pravdu, dnes som sa este nestihla usmiat, a preto som sa potesila, ze sa to konecne niekomu podarilo, neviem kde je problem a co je na tom zle :) proste ste mi prisli podarene a zlate
nehovorim o ukludnovani situacie vtejto teme, ale vo vseobecnosti, lebo ty si napisala, ze ked mozem rada si rypnem..cize asi aj inokedy..neviem, nemam ten pocit, ale nebudem sa hadat, je mi to jedno :)

Maoam

iskierka a este som napisala, ze rada chytas za slovicka, co je pravda, nie? ;-) tak ta tu vnimam odkedy sem chodim, na tom nie je nic zle, kazdy sme nejaky

no nic baby, ja utekam za dolezitejsim, pekny skory vecer este vsetkym

Maoam

iskierka: nie, len mi prisla tvoja reakcia mierne cez, kedze sa tu o tom pisalo dnes uplne kludne a diskutovalo sa o roznych moznostiach a par ludi sem pridalo vlastne skusenosti alebo skusenosti okolia

ty si prisla po dni, ktory bol pre teba asi mierne blby, kedze si pisala, ze si sa dnes este neusmiala, precitala si dve strany a vypichla si si z kontextu, co sa ti hodilo na zabavu :-)

a neviem, nejake ukludnovanie situacie v tejto teme nebolo potrebne, teda ja som nepostrehla ziadne turbulencie v tych prispevkoch, ktore tu dnes boli :-)

*iskierka

leela, vsak v poriadku? :D ja sa nehadam, neviem preco si myslite, ze volakto na vas utoci. ja a arriva sme iba napisali, ze nam to pride usmevne, tie spominane moznosti :)

*iskierka

maoam, zda sa mi to, alebo si vztahovacna? iba sa pytam :D
ze som napisala tu vo svojom prvom prispevku "ach zeny!!!" ? ja neskumam dopodrobna kto co vypusti, a ani nebudem spatne hladat tvoje prispevky, lebo ma to netrapi, iba som si vsimla ze ste tu podaktore spominali uz aj pripadnu neveru... ja som v ziadnom svojom prispevku teba ani len nahodou nespomenula, moj prispevok nebol adresovany priamo a vyslovene tebe tak co blaznis :) iba som podotkla, ze mi to, co sa tu popisalo, prislo usmevné :) aj tebe pekny den, heh

Leela333

*iskierka, prepáč, ale my sme uvažovali len nad možnosťami. Iste vidíš, že sa nám to viacerým trochu nezdá, ale ešte nič netvrdíme s určitosťou. Len sme to načrtli ako možnosť, lenže vy sa toho podaktorí veľmi radi chytíte a ešte to vygradujete.

A či má pracovný telefón jej predsa nemusí spomenúť vôbec, možno ho to ani nenapadlo.