Divne pocity v krku

Príspevok v téme: Divne pocity v krku
my opinion

ahojte. mam taky problem, posledne 4 dni mam hnusne pocity v krku. zacalo to kratko po uziti jedneho lieku (ktory som vsak brala uz viackrat a bez problemov, takze alergiu vylucujem, moze to byt nahoda), akoby som mala hrcu v krku. zaroven ma aj tak zvlastne pobolievaju aj "boky" krku vnutri. ale nie je to nepretrzite. urcitu cast dna to mam, potom zas je vsetko v poriadku, dalsi den skoro vobec, dnes doobeda tiez ok a poobede to zas zacalo. co to moze byt? ak by to bol daky nador/vyrastok, tak uz raz ked sa spravi,tak by tam bol stale a tie pocity by nezmizali, ci? moze to byt nieco so stitnou zlazou? ale ta sa tiez raz zvacsi a nie je miznuca kym sa neporiesi, alebo? kto mate skusenosti s nou? alebo sa o mna pokusa nejaka infekcia? clenovia rodiny su dost chori, tak mozno. ale toto je take zvlastne. cast je urcite aj zo psychiky, ked si tu "hrcu" uvedomim, tak zacnem panikarit a sa to v momente zhorsi a vystupnuje, na krku som totiz dost citliva (pozostatok z deckych zachvatov laringitidy), riesim to tabletkou na ukludnenie a neskor to prejde. moze to byt prejav panickej poruchy? ja uz neviem, ale najprv bol ten blby pocit az potom moje stresy nie opacne

my opinion

prave mi to preslo :) je to skvely pocit zhlboka sa nadychnut :D len ono to je take, ze aj pol dna klud a potom sa to ozve, dufam ze uz zajtra nie. no a proti chorobe aby sa nerozvinula toho beriem tieto dni na kvanta, oregano, Becka, Cecko, riasy na stitnu a idem si dat tinkturu z kapucinky. to telo je take nevyspytatelne, tesim sa ako mala ze sa mi teraz zrovna ulavilo, budem aspon kludne spat

Lulita

to prichadza, ked sa clovek prilis sustredi na seba, krk si to odnesie ako prvy :) ale hej mozes byt chora, daj si celaskon a stopangin