Problem so vztahom

Príspevok v téme: Problem so vztahom
gama31

Ahojte vsetci, potrebovala by som poradit. Mam jeden problem, ktory ma velmi trapi. Pred asi pol rokom som spoznala uzasneho chlapa. Je rozvedeny (cerstvo iba od januara tohto roka), ma 6 rocneho syna na ktoreho ma striedavu starostlivost. Ja som slobodna matka mam 4 rocneho synceka. Vychadzame spolu uzasne, rozumieme si vo vsetkych sferach, hovori, ze este nespoznal zenu, aku som ja a ze sa pri mne na prvom rande citil uplne malicky. (neviem, ci to je pravda, ale budem to brat akoze ano). Este donedavna byval u svojej byvalej manzelky, o ktorej tvrdil, ze maju aj nadalej dobry vztah, ale ze si nevie predstavit svoj zivot s nou. Je nezodpovedna, leniva ani v sexe im to nikdy neklapalo atd. Teraz si kupil byt do ktoreho veri, ze sa k nemu coskoro nastahujeme. V buducnosti chcem mat este dieta. No tu sa nam nase cesty rozchadzaju, kedze dieta nechcem uz bez svadby. No po svadbe totizto vobec netuzi, hovori, ze svadobny zvazok pre nho vela neznamena. A dietatom si tiez nieje celkom isty. Ja viem, je prilis skoro mysliet na taketo veci, no obaja uz mame po 30-tke a myslim si, ze je celkom prirodzene sa o takychto veciach bavit a aspon si nieco tak zbezne planovat. Ale vidim, ze on je striktne proti svadbe. Paci sa mi velmi po kazdej stranke, no v tomto si u nho niesom velmi ista. Poradte mi, co mam robit.

pan d.

Toto ma vzdy dokaze nasrat, ak nejaka baba chce dieta len preto, lebo jej tikaju biologicke hodiny. Sa spamataj, aby si neskor nelutovala aj s deckami.

2bodka

gama31,

na zaciatku vztahu by mal byt kazdy opatrny na "sluby" ohladne buducnosti, myslim ze je zbytocne si hned povedat "vezmeme sa a budeme mat deti" a potom sa to nakoniec nevydari...
Nechaj cas volne plynut a nepreberaj s nim taketo temy. Uzivajte si tie pekne zaciatky, ked vas este neviaze slub manzelsky, deti alebo majetky..
To je to, co teraz obaja potrebujete, nie dalsi zavazok.
Po nevydarenom, stroskotanom manzelstve je kazdy normalne zmyslajuci clovek skepticky, to neznamena, ze v buducnosti sa to neposunie prave tam. :)
Drzim palce, aby vam to vyslo :)

gama31

:-) jasne, tiez to takto beriem do uvahy. Nejde tu presne o riesenie dietata ci svadby, podla mna ked sa vstupuje do vztahu sa preberaju rozne temy a medzi nimi aj tieto. Mame pravdu, necham mu cas a cas vsetko ukaze. Teraz sa len spoznavame. Mna vydesilo len to, ze sa sa k svadbe stavia takto skepticky a razne. To je vsetko. Snad zmeni svoj nazor do buducna.

flegma

asi tak, tiez kukam ako puk... ved vyskusajte najprv spolocne byvanie, kde sa ukaze, kto aky v skutocnosti je a az potom ries dalsie dieta... aj ked mas po 30 tke, uz nie si prvorodicka, nemusis sa ponahlat...