Neviem co viac robit.Vyzeram hnusne.

Príspevok v téme: Neviem co viac robit.Vyzeram hnusne.
sialena

Ahojte.Poradte mi.Mam vahu 63 na vysku 170.Miery mam 83-73-90 .Chcem schudnut ale neviem ako.Zacala som cvicit,beriem spalovac tukov,nejem sladke pijem len kavu s cukrom ak mam chut na sladke ale nechudnem.Uz neviem co dalej robit. :( naviac ma rodina nepodporuje stale mi hovoria ze uz som chuda dost ze mam prestat ale ja sa vidim a vyzeram hnusne :(

Dadula56

Dalsia mlada, pomylena predstavami o ideale...Tie slovne formulacie, co pouzivas "vyzeram hrozne" vobec nie su zalozene na pravde. Jednoducho pri 63 kg a 170 cm nemozes vyzerat hrozne. Nehovorim, ze si nemas spevnit postavu, ale nie takymto sibnutym sposobom.
PPP znamena poruchu prijmu potravy a tam smerujes. Pretoze nie si tucna, nemas nadvahu , ale trpis utkvelou predstavou, ze si priam az obezna. To je chore. Zacni jest normalne(!), ak nevies, co to znamena, nastuduj si nieco o strave, ale nie diety debilnych celebrit, ale zdravu a vyvazenu stravu-stranok je na to milion. Pohyb si zvol rozumne, nie zurive kazdodenne cvicenie.
Pozri si stranku Mira Veseleho alebo Vlada Zlatosa, ak teda nevies kde zacat. A zacni jest, lebo bude zle. Ak si spomalis metabolizmus, to len uvidis ako budes priberat.

flegma

ty za cely den zjes len obed a divis sa, ze nechudnes? no este to vydrz takto par dni a mozes sa rovno prihlasit do kategorie vedla k PPP

sexicek

robis to dobre - len tak dalej, este by si mohla pridat aspon polhodinku behu; chudnutie si vyzaduje aj cas a trpezlivost; rychle chudnutie sposobuje jo-jo efekt

sialena

Tak vela nejem.Pijem kavu alebo matovy caj.akurat na obed sa najem sojove maso s ryzou alebo zeleninu s ryzou alebo varene zemiaky...cvicim tak 45min denne krutim sa na rotane,brusaky a tie cviky na zadok a stehna .