Endometrioza

Príspevok v téme: Endometrioza
margo.

Ahojte,

pred mesiacom mi zistili túto chorobu, uz som zacasala na nu brat aj lieky ktoré budem brat tri mesiace. Všetko čo sa dalo som si o tejto chorobe naštudovala na internete. Jedine čo som tam nenašla či mam nejaké obmedzenia kvôli endometrioze. Môžem chodiť do sauny? Mám obmedziť aj cvičenie. Dajú sa bolesti tejto choroby zmierniť nejakými bylinkami? Ak áno dajte mi prosím rady ako môžem stráviť každý deň s menšou bolesťou.
Vopred dakujem za odpovede

koniec sveta

Agnes, to nemyslis vazne? A ty nadalej chodis k tomu setrnemu doktorovi? A platis si antikoncepciu?
No aj tak sa da:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vdaka takym, ako si ty, si mozu dovolit takito "lekari" ordinovat za pekne peniazky

Agnes999

Ja mam tiez endometriozu ale nemam bolesti, mne to zistili nahodou pri operacii cysty na vajecniku. Ake lieky ti predpisali? Mne nechceli predpisat tie injekcie, ze je to drahe a keby mi to predpisal, mal by s tym problemy u poistovne. Tak mi predpisal len HAK. Inak nejake obmedzenia nie su potrebne, ako sauna ci cvicenie neublizia.

muc

osobna skusenost- uzivanie borakoveho oleja denne 1000 mg. bolesti pocas menstruacie sa neporovnatelne zmiernili, alebo az je menstruacia bezbolestna. pre mna obrovska ulava.

Ivka 1

Ahoj Margo viem Ti poradiť ako zmierniť bolesti skoro až na minimum . Jedná sa o prírodné produkty na bylinnej báze,poznám viacero žien ,ktorým pomohli ak budeš chcieť poradím aj Tebe , je možná aj konzultácia s gynekológom,ktorý pomáha ženám aj prírodnými produktami aj klasickou medicínou.Vie teda posúdiť účinky chemických aj prírodných produktov. Prípadne ich vzájomnú kombináciu. Viac na maile, ozvi sa ak budeš mať záujem o tento spôsob pomoci.