Stale myslim na to ze sa rozideme

Príspevok v téme: Stale myslim na to ze sa rozideme
breza.vrba

sme si svoji prvi, stale ma prenasleduje myslienka ze sa rozideme, ze to nezvladnem, ze chce ine a potom mam stale pochmurnu naladu, vlecie sa to ako mrak nad mojou hlavou uz neviem byt stastna. pritom mi nedava ziaden dovod hovori ze ma ma rad a ze ostatne na mna nemaju. asi to je problem v sebavedomi ale ja neviem uz ako s tym bojovat ako to v hlave zmenit.rady???(sme spolu 6 rokov:-( prosim
dakujem!
ps: ja viem ze rozchody su, mozno bude ale ked teraz nemame ziadne problemy, nehadame sa tak chcem byt este stastna ale uz to neviem:-(a nie nie som na neho naviazana mam aj kamaratky aj som s nimi docela casto!aj zaujmy svoje!

Leela333

Bojíš sa zmeny, pretože si už privyknutá na trávenie času s ním, preto týmto spôsobom uvažuješ. Lenže ty podvedome ničíš ten vzťah svojimi otázkami a stavila by som sa, že aj správaním, pretože zrejme vnútri cítiš, že ti to už takto nevyhovuje. A láska nie je o tom žiarliť na niekoho.

Slecna A.

si si ista breza, ze mas 22 rokov? :D
To co opisujes ty nie su znaky lasky...Ani len nahodou. "mozno by som to potom lutovala" a "ziarlila by som, keby si nasiel inu"...to je vsetko mozne, len nie znaky lasky

breza.vrba

leela a slecna a myslim, ze mate pravdu. ale ja to nikdy neurobim- co ak by som to potom lutovala? a keby si nasiel inu ziarlivost by ma zabila. tak to je potom laska

pomaranc99

milli11 co ti robili ti chlapci a kolko si vtedy mala rokov ty a kolko on. co to bolo nejake chude tintitko? :D

milli11

Ano. Dovod? Nevedel sa ma zastat pred chlapcami, ktori mi nedali pokoj. Len tak stal a nic. Nemusel sa bit, ale on neurobil vobec nic. Nakoniec ma pred nimi zachranil jeden kamarat, ktory tam bol s frajerkou. Myslim, ze to bol dostatocny dovod.