Došla na mňa kríza stredného veku

Príspevok v téme: Došla na mňa kríza stredného veku
biela mačka

O dva roky mám 40...A bývam stále s rodičmi a nemám deti, pritom v mojom veku majú niektoré ženy už deti, ktoré chodia na strednú školu. A plat maximálne 400 evri v čistom. Takže si pomaly hľadám niečo finančne lepšie a dúfam, že s priateľom sa mi podarí otehotnieť. Ale aj tak - mnohí zdrhli do zahraničia, ja si netrúfam, aj to ma štve, že niketo nič nerobí a má plat 2tisíc v čistom minimálne. A aj to ma hnevá, že na FB sú povrchné vzťahy - bývalá spolužiačka mi síce dá komentár k statusu, ale keď sa jej opýtam, kedy sa stretneme, tak nikdy nemá čas. A tak ďalej...

biela mačka

Prečo niekto neochotu riskovať nazýva neschopnosťou? Ja neviem, či je lepšia stála práca za necelých 400 euro, alebo si nájsť novú za tisícku s tým, že ma počas skúšobnej doby môžu vyraziť hoci aj za to, že budem mať krajší rúž ako šéfka (vtedy si naozaj nájdu hocijakú zámienku) a potom nové miesto hľadať aj rok.

PoPotvorka

fuuuuuu tak ja som mlada oproti tebe biela macka ,ale zijem si super no nastvali ma tieto stupidne prispevky ,to co jej pisete som dlho dlhooo necitala !!!!!!! ..... ja som si odmakala i nie prave kancelarsku pracu, pracu ,ktora je platena i menej platena a i napriek tomu mam to co mam a zijem si super ,ale takto deptat niekoho ako to dokazujete v tejto teme som este nezazila .... Slovaci ste vy ale telce ,ked si nedokazete podat pomocnu ruku a len sa navzajom urazat a zhadzovat :(
a staci tak malo ,len pekne slovo

tonyyy44

Biela macka - Ja zarabam dobre, velmi dobre. Naozaj si nestazujem, vies. A nech ta este rovno klepne,tak mam vlastny byt a auto a to som o dost mladsi od teba :-D

Osobne neznasam neschopnych a nesikovnych ludi ako ty, co nic nedosiahli a nedosiahnu a vedia len fnukat a ukazovat na inych kolko vela zarabaju. Na to aby si dosiahla nieco, musis nieco urobit, obetovat. Lenze to vacsina ludi nedokaze, lebo su hlupi a lenivi, nechce sa im. Tak vam treba. Vam je aj 400 eur vela a jedine co vam ostava je muklovat v podradnych robotach za pasom v nejakej fabrike alebo sklade. Tfuj !

vebe

ONo ludia su rozni, niekomu mozno staci praca, konicky a venovat sa samemu sebe. Ja viem pochopit bielu macku, lebo vo veku 38 rokov by mi len toto nestacilo. Teraz mam o nieco viac a viem, ze mat len konicky a samu seba by mi urcite nestacilo. Nejde o nejake fixovanie sa, ale mat staleho partnera, zalozit si rodinu a pre mna k tomu akosi patri aj to dieta mi pride v istom veku ako prirodzena tuzba, vsetko co clovek robi dostane potom iny rozmer a zmysel. A nieje ani pravda, ze kazdy par sa rozide. Ked clovek neulpieva na povrchnych veciach a dokaze potlacit svoj egoizmus, tak je predpoklad, ze vztah moze vydrzat. Stale sa tu kazdy odvolava na zlu dobu. Ale ktora doba bola podla vas dobra a jednoducha pre ludi? Myslite si, ze pred 20-30 rokmi ludom prsalo stastie a peniaze z oblohy? Vzdy museli za svojim stastim ist, vzdy museli preto nieco urobit.My ked sme zacinali, mala som 100 korun v skrinke na tyzden a ziaden druzstevny byt od statu. No, ale sme tu, ono ked sa chce, riesenie sa vzdy najde

biela mačka

nerozumiem ale, čo to arriva trepe - to akože každý pár sa po roku rozíde? veď každému páru sa minú témy na rozhovor ... ja by som sa asi mala obesiť a nikoho neotravovať

Lulita

ked budete spolu zit dvaja a obaja pracovat, urcite to zvladnete, vela rodin zije z prijmu 400 eur a ziju, dieta este stihas, minimalne 2 roky mas na to, viem, ze v dnesnej dobe je velmi tazke mysliet pozitivne, ale mas pracu, mas priatela, takze stavaj dalej :)

biela mačka

To čo trepeš, sakra????????? Ja mám plno záujmov!!!!!!!!!A prečo by som mala partnera omrzieť, ty chudera?