Neprijemna chvilkova bolest v krku

Príspevok v téme: Neprijemna chvilkova bolest v krku
siska07

ahojte, vie mi niekto poradit, resp. ci sa stretol s niecim podobnym?
3-5x do roka sa mi stava, ked rychlejsie otocim krkom do lava alebo do prava, akoby mi na krku vyskocila nejaka tepna alebo neviem co to je, a hned to akoze ide naspat na svoje miesto, ale je to taka neprijemna pichava bolest. ako ked vas sekne, ale nejde o kost ani stavec, teda nezda sa mi. skorej tepna, zila, cieva, no neviem to posudit. niektorich ludi co sa pytam, tak to mavaju, niektori nie. len obcas.
problem je, vyberali mi znamienko na hlave, v pravo 15cm nad uchom. je z toho nakoniec 5cm jazva, 8vnutornych a 7 vonkajsich stichov. hlava ma boli uz tyzden, ale nechutne. a presne tento "tik" co dakedy mavam v krku, mam teraz aj 20x za den smerom od licnej kosti poza ucho ku tej jazve. a to je taka hnusna pichlava bolest. chvilkova, ale velmi neprijemna. je to hlavne ked nieco silnejsie zujem, otvorim viac usta, alebo urobim nejaky pobyt s hlavou. viem, su tam vnutorne stichy, koza tam nie je ziadna, takze mi to museli riadne stiahnut, ale mam pocit akoby mi tam nieco prisili a zablokovali. prosim poradte ak ma niekto tieto "tiky" ze ci viete o co ide, dakujem pekne.