Kamarátka na chudnutie

kilecko

Ahojte,
Lepok ziadne vycitky to su rychle nabrane kila ,ja sa odvazim az zajtra rano ja sa vzdy vazim az rano a zdravej strave som bola dnes hoooodne vzdialena,ale cvicit som bola mam manzela pocuvat ako mam kupenu pernamentku a necvicim tak chodim poctivo cvicit ,len jediny raz som vynechala aj to som bola riadne nachladnuta.Ale poviem vam dnes sa mi zle cvicilo s plnym zaludkom ,ale uz som z jedlom vysporiadana a idem dalej v zdravom stravovani ,som zvedava na tie moje miery ci sa dako pohnu smerom dole za mesiac.

Lepok

Helus, prijmi gratuláciu - prajem hodne lásky a vzájomného porozumenia!!

Dievčata - tak sviatky sa na mne podpísali 1kg na viac - nuž čo už, mohlo to byť aj horšie.

Helus

ahojte dievcata,hlasi sa stratena Helus,nemala som cas sem kuknut,uz to budu 3 tyzdnne zajtra.Ozaj pred 3 tyzdnami som sa vydala,tak teraz boli vybavovacky,ohladne novych papierov.Mam co robit,aby som si vas precitala spetne.Prajem vam pekny zvysom velkonocneho pondelka.

lu

odpovedam....dakujem ti, snazim sa jest toho chlebika malo a aj maces som si kupila, ale tam je asi straasne vela muky!!!!?....

kilecko

Ahojte,
MAOAM ,mne bude jedno ci budem v pase najuzsia ,alebo najtensia ,len nech nie som najhrubsia ,najtlstejsia .
Inac mam 72kg takze vaha stabilna
pas....88cm
boky...101cm
hrudnik...102cm
stehno ....58cm
dnes som uz aj cvicila ,ale som toho pojedla vsetko nezdrave,kapustnica,salat,kura.kolace az 2kusy jaaaaaj tie sviatky ,keby sme boli s manzelom sami tak toho tolko nerobim ,ale kedze mam dievcata tak je nachystane no a tak dala som si aj ja.Este ,ze su uz neni ziadne sviatky meniny a narodeniny to sa da zvladnut .NO uvidim po mesiaci ,kde budem s kilami a s mierami ,ale teraz je to uz tazke pripada mi to ,ze cvicim dost ,len jedla by som mala uberat to nezdrave vobec nejest a to zdrave s mierou a ked vela tak zeleniny a bielkovin.Teoriu mam vybornu ,len ta prax, no je to neustali boj s postavou kila verzus miery.
Tak sa necham prekvapit .

kilecko

Ahojte tak zajtra rano sa pomeram ,alebo az po sviatkoch ,lebo teraz mi ta zdrava strava moc nejde.
Piekla som ,buchty aj bryndzove halusky robila troska som si dala ,zajtra zas trosku salatu a kuriatko a vyclenila som si ,ze kazdy den len 1 kolacik zjem dnes bol veternik ,ale cvicit chodim kazdy den ,ved od utorka uz bude ,len zdrava strava ,alebo az od stredy ,ale neprejedam sa .Som hlupa ,ze si doprajem vzdy na sviatky nie sice moc ,ale proste dam si z tych dobrot ja viem ,ze potom to moje chudnutie vychadza na zmar ,ale cely zivot nebudem ,len zdravo jest sem tam musi byt aj vynimka a zase zdrava strava,ktora bude v mojom pripade urcite prevazovat.
Tak drzte palce ,ale urcite to zvladnem je dolezite ,ze ja si verim.

Maoam

kilecko, postav sa najlepsie pred zrkadlo, pas sa meria v najtensej oblasti brucha, zavisi od tvojho typu postavy, ale bude to nad pupkom

prsia cez stred, kde ich mas najplnsie, boky, stehna, lytka takisto v najsirsej oblasti

tusim si tu uz pred mesiacmi uvadzala miery, nie? alebo si ta mylim s inou prispievatelkou odtialto, mozno to bola JessicaL alebo Lepok, uz neviem

a daj sem potom tie miery, budeme ta sledovat v case a povzbudzovat :D

inak kam sa pominula JessicaL?

kilecko

DAKUJEM Vam dievcata ste moja podpora a to myslim vazne .Idem sa pomerat a zapisem do zosita ,ozaj a ten pas sa meria cez pupok videla som to v telke ,je to tak napiste.Som rada ,posilka bude otvorena cele sviatky ,budem chodit stale cvicit 1 hodinka mi tam uplne staci .Ta strava ma celkom bavy ,len rozmyslam co vsetko zjest a aby som z toho nepribrala hlavne teraz ,ked idu sviatky chcem aby bolo plno na stole ,ale aby to bolo zdrave ,ale vyberiem si z toho ,ved je to pre kupacov a ja som zenska ,mne to netreba.

MIMMA ty si dopraj aj tak to robis malokedy si mlada tebe sa este ten tuk tak neuklada aj tak jedavas dobre.