Kamarátka na chudnutie

Maoam

ahoj Helus, asi to bude tym, ze baby zmizli, uz tu ziadna nechodi a nepise, Kilecko odisla tiez a ma kontakt asi iba s tebou, takze to tu proste zomrelo...

no ja nemam koho povzbudzovat, kedze sem nik uz nechodi, tak su asi vsetky baby uz s vahou spokojne

Helus

ahojte kocky.Nakukla som do nasej temy,a vidim ze spi.
Maoam kilecko ta pozdravuje a dakuje za podporu.Ma sa dobre,oddychuje na zahradke pri okopavani.Ja som sa chystala na chodzu,a skrt cez rozpocet.V stredu som mala mensi kolaps,zatocila sa mi hlava,a pri zachyteni sa stolika,som narazila do nohy bud stola,alebo stolicky,sama neviem.Ale obed som dorobila,a isla do prace.ked som si isla obut ponozku,tak som zbadala malicek fialovy,ale odrobila som smenu,a teraz som 4 dni doma,kym sa to ukludni,a prestane bolit.Tak krivkam,a sport musi pockat.Pekny vikend musketierky vam prajem.

Maoam

Carey: gratulujem k zasnubam a aj k planovanej svadbe, aj k novej praci, v ktorej sa ti zacalo darit, vidim, ze sa za posledne dva roky toho v tvojom zivote vsetko zmenilo, aj skolu si uspesne skoncila, super, tak nech sa vam dari so snubencom a napis castejsie

Helus: drz sa, je to tazka faza, ale cas je jediny liek, to sa nijako neda urychlit :-(,
Kilecko pozdravujem a GRATULUJEM, wow ze 68, to uz ma iba 3kg do ciela!, tak ta to fakt da! velmi sa tesim

a aj tebe drzim palce vo vsetkom

Helus

ahojte kocky,tak uz sa mam lepsie,a dakujem za sustrasne riadky.Trosku som mala lieky,ale len trochu,nechcela som do seba to pchat.Ale ked bolo najhorsie,tak pomohli.Dnes po praci som sa najedla+ kavicku som si dala,a hajde do zahradky okopavat.Pohybu mam dost,takze sa udrziavam.
Kilecko ma 68 kuil,ma sa dobre,udrziava si ich,ale necvici,ma zahradku,tak pohybu ma dost.
Carey super gratulujem k buducej svadbe.Ja uz som skoro 4 mesiace po svadbe,tak to uteka.Nic sa nezmenilo sobasom,vsetko tak isto,ako predtym.Vikend mam pracovny,takze ziadna turistika nebude,stale sa zaskakujeme v praci,dovolenky su.Prajem vam pekny vecer,a drzme sa.

carey

Ahojte, tak idem oživiť našu tému :)., viem po dlhej dobe píšem, ale myslím na vás. Ja mám toho pre mňa dosť, ale dá sa to, hlavná vec že som spokojná a to je pre mňa najhlavnejšie. Inak čo sa môjho chudnutia týka, tak cvičím aj sa zdravo stravujem, tak uvidím čo to dá, no tentoraz to vidím vážne reálne. Ono to išlo dolu, lenže potom v novej práci stres a zas to išlo hore, teraz sa už cítim lepšie v práci, pomaly sa zabieham a som spoko, so snúbencom to klape, len sa málo vidíme, koncom leta chcem začať riešiť svadbu.
Maoam dúfam, že všetky op dopadli dobre, drž saa.
Heluš úprimnú sústrasť, ja som tiež podobné zažila s dedkom a je to hrozné, ale verím, že sa z toho dostaneš.

Nové baby držím palce a možno niektorá z vás napíše.

Maoam

Helus: prijmi moju uprimnu sustrast, zelam ti vela sil, aby si to zvladla

Kilecku srdecne gratulujem, super, milo ma prekvapila!

Lu: gratulujem, vyborne :-)

baby, som na vas hrda

lu

Ahoj, vidím, že tu je nová kocka slnečnica, zdravím ta...no, dlho som tu nebola, ale chcem sa pochváliť, zislo mi dolu 4kg, takže mám 70 aj dáke dkg...som spokojnejsia....este dakych 10kg a bude fasa....držím palceky...ahojte