Kamarátka na chudnutie

Jablkosa

Ahojte , paci sa mi ako si tu pisete podporujete a chcela by som sa pridat .. dnes mam druhy den diety viac menej bielkoviny dnes :
R:Tvaroh pomiesany s jablkami
D: nic ine ako olomoucke syrecky som nemala takze tie + jablko
O:mam zosebou v praci a to tuniaka s bielou redkvou
A na veceru a olovrant asi maso alebo zeleninu

Mam 23 vysku cca 168 a kg neviem uz sa nevazim priblizne 65 si myslim

light 93 ?

Ahojte dnesny den som vcelku vydrzala tak ako som predpokladala ale aj som porusila,lebo som mala nervy na hokej=dala som si ku kavicke esicka a cokoladovy bonbon,ale ma to aspon ukludnilo...takze dnes na ranajky kava s grah.pecivom,des.banan,OB:polievka - zemiakovo sosovicova.Ryza so salatom.Salat=cvikla,brokolica,ladovy salat ochutene ol.olejom a bielym jogurtom.VECERA 3ks zemiakove gule plnene makom,so sladkou struhankou a 1caj.lyz.rozpustene maslo.A pijem cely den nesladene caje.No a zajtra mam 3den devedesiatky,takze este neviem co budem mat na obed...v robote.Tak drzim si palce aj vam nech sa dari.

light 93 ?

dik kilecko,za radu ,ten chlebik pojdem kupit,dnes som si dala polku grah peciva ku kave.V stredu mam 1den= bielkovinovy,vcera som vlastne zacala.Dnes mam 2den=mam uvarenu cviklu a este si urobim ryzu a brokolicu + vyvar len tak cisty a dam si maximalne banan a zelene jablko pocas dna- pitny rezim zeleny caj voda s citronom a este asi dve kavicky budu do vecera.Blahozelam kilecko aj dcere aj Tebe k zhodenym kileckam :) no uvidim vecer ci to dodrzim,co som si naplanovala = peknu nedelu aj vsetkim osstatnim spoluchudnucim PA vecer

kilecko

LAIGHT este raz som si precitala tvoj prispevok a to zamienanie ,ty asi nie si zvyknuta na ovocie rano a si z toho hladna ,no skus si dat na rano celozrnny chlebik ja si kupujem v kauflande taky toustovy baleny v zelenom obale ,je tak tenko nakrajany ,ze vidiet az do Ameriky hi hi a k tomu rajcinky,papriku aj salamku ,alebo syr z obedom nemas problem daj si kludne aj polievku ja som teraz jedavala tak ze najprv druhe a az neskor polievku mozes ju aj vecerat ,ale najdolezitejsie je ,aby si necitila hlad nezjedla toho naraz vela rozdel si to do davok a vecer uz pozor pri telke radsej vyhryzat surovu mrkvu na kolieska ,mozes aj jablcko ,ale len 1kus no vsetko treba z mierou a neboj sa pohnes sa ,ved mas z coho chudnut ,tebe to pojde jedna radost ,len musis odolat tym nastraham sladkemu.Ja teraz chudnem aj s dcerou a ta tiez ,ked ide rano do prace tak si da 1 krajcek chleba ,ale ked ma pobednu tak si da vzdy ovocie a vydrzi az do obeda a je mlada a ide jej to tazko ja som dala 4kg dole ona 2kg a jedli sme presne to iste ,len ja som na oslave sa prejedla a ona ani to ,no velmi tazko sa jej to pohyna ,ale treba mat vydrz ,vydrz,vydrz a vysledok pride .
Ved ked tu teraz uz budes chodit mozeme si radit co a ako ja to do velkej noci urcite potiahnem ,lebo jar uz klope na dvere a to zima ani poriadna nebola .
DOSCHUDNUTIA

kilecko

Ahojte,
SLANINA nesmies sa tak urputne sledovat niektory mesiac clovek schudne viac a iny mesiac nic a to je normalne telo si musi zvykat a pride obdobie kedy sa ti to zastavy a ty budes musiet sa stravovat stale rovnako a nepribrat ,kazdy mame svoje hranice ved donekonecna kila nebudu ubudat ,prajem vela uspechov a ides na to dobre .

LIGHT joj ,ale som sa potesila ,ked som tu videla od teba spravu ,ako by sme mohli na teba zabudnut ,ani vitat ta nebudem ty si predsa domaca a ze kilecka pribudli nevadi vies ,ze spolu to zvladneme aj ja mam 90 dnovku ,len som trochu polavila ,ale od stredy sa k tebe pripojim ,presne na den napis co ti potom aky den z tych 4 vychadza.

Dievcata viete naco som prisla ,ze najlepsie je doma nemat ziadne sladkosti ,nic ziadne nastrahy v obchode budem tie regaly obchadzat inac mam 71,5kg ,ale nevadi ,ked sa zaprem tak to dam na to moje terajsie prejedanie sa aj tak cudujem ,ze som nejak nepribrala mam rada oslavy ,len neviem odolat jedlu fnuk,fnuk ,ale do velkej noci uz nic nemam tak snad na tych 68 kg to dam ,ale aspon mam uz dole tie vianocne 4kg takze idem dalej .

LAIGHT TAK SME OBE NA TO PSYCHICKY PRIPRAVENE TO BY BOL CERT V TOM ,ABY SME TO NEZVLADLI ,DOSCHUDNUTIA.

light 93 ?

a preto som sa rozhodla dnes lebo vraj mam dnes poslednu sancu zacat s dietou = podla lunarneho kalendara sa to hodi = mesiac sa ztahuje tak aj kila lahsie ubudaju .

light 93 ?

AHOJTEEE KAMOSKY NA CHUDNUTIE. DLLLLHO SOM TU NEBOLA ALE ZASE BUDEM S VAMI = KILECKO A HELUS...PAMATATE SA NA MNA? :) ( stala sa nam v rodine velmi smutna vec a preto som nebola schopna......ale uz sa neda nic robit,ked vam niekto odide z blizkych....zivot ide dalej)vidim tu nove prispievatelky.Odo dneska som rozhodnuta ist NA TO = na 90tku = co som schudla tak mam skoro naspet,uz sa nevazim ! len meriam.Dnes som mala na ranajky ovsenu instantnu kasu s medom a orechmi,na OB: omeletu s mrazenej zeleniny a posypanu struhanym syrom - dnes pijem zeleny caj s citronom a kava samozrejme musi byt.To ovocie mi nejak nejde,tak asi budem zamienat, co povies KILECKO ,TY si velka odbornicka.. :) tak zatim PAAA

slanina

No zanedlho mam 19. A potom si z tej vahy schudla, kilecko? Pohlo sa ti to? Lebo uz som asi tyzden nic neschudla a nahana mi to strach, ci nieco nerobim zle...

kilecko

Slanina ides na to dobre a kolko mas rokov

Ja som mala tiez pocit ,ze ked som cez vianoce behavala ,ze som nechudla ,ale priberala a mas pravdu postupne chudnutie je super tak ,vela zdaru

slanina

Caute baby!
Tak ja som zacala chudnut pred mesiacom, zo 72kg to islo na 68 pri 172cm. Do leta by som to chcela mat na 60kg, dufam, ze sa mi to podari :) Citavam rozne clanky na internete, snazim sa vzdelavat v tejto oblasti, pretoze nechcem schudnut nejakom drastickou dietou, ale skor chcem zmenit svoj zivotny styl a zit zdravsie. Kazdy den cvicim taku polhodinku, ale zalezi od toho aky druh cvicenia si davam. Tie na spalovanie kalorii vacsinou zvladam iba 20 minutove, ale snad sa mi casom vybuduje kondicka, co poviete?
Skusala niektora z vas 30 days shred with Jillian Michaels? Mam dilemu, pretoze som citala, ze sa moze stat, ze na vahe clovek priberie, samozrejme, ze to budu svaly, ale... Ja by som chcela schudnut aj z vahy a az potom vyformovat postavu. Tak teda neviem...