Kamarátka na chudnutie

mimma

Maoam ty o com hovoris?Ja v nicom neklamem. Ak si si vsimla,hovorila som Vam vsetko a som velmi velmi rada,ze ste mi pomohli. Aky som typ? Teraz vyuzivas to,co som vam povedala,co som robila? Myslela som si,ze si v pohode clovek. Este som si isla vypytat od teba mail,kde by som ti podrobne vysvetlila dalsi problem co nastal s priatelom kvoli darceku. Ale ok...

kilecko

Ahojte dievcata,nenavazajte sa tu do nikoho ani do Mimmi no pri nas toho teraz moc nenachudne hlavne ked ja pisem co som napiekla a co vsetko pojem ,su obdobia ked mame kazdy daky problem a je dobre ked sa moze clovek zdoverit.Helus ved ty jes stale vzorovo a este k tomu cvicis boze ked sa stretneme vo februari to musim na sebe zamakat nech nevyzeram jak knedla ,Maoam ja uz chudnem takto rok tu na tejto stranke zhodila som len som v lete nabrala na dovolenke 4kg a nie nie sa ich zbavit a cez vianoce tiez budu dake 2kg no ale vianocne kila ako rychlo sa naberu tak aj odidu pekne dole a po novom roku idem na tu 90 dnovku co trva 90 dni a myslim si ze to je optimalne a porovnavat s dukanovou dietou si nedovolim ale poznam z okolia mlade zaby co krasne schudli na kost a teraz sa im to vsetko vracia spat aj ked sa neprejedaju a je to dieta zalozena na bielkovinach to ja moc nemozem mam vyskusanu 90 dnovku a dokonca som skusala aj macingovu ,ale bolo to uprostred 90 dnovky aj to len 2 tyzdne potom som bola nedockava a znova pokracovala v 90 dnovke ,ale podstata je ze som schudla a zaradila som niektore jedla z macingovej do stravy napriklad borsc tu polievku si varim ked je vitaminovy den a vyhovuje mi to treba skusit sa pripojit ja urcite zacnem 7.1.tak ako minuly rok a teraz uz potrebujem dat dole menej kg z vacsej vahy to ide super v mojom okoli su ludia co schudli takto aj 40kg ale za rok nie za tych 90 dni po tych 90 dni si treba uz len stravu upravovat a pocvicit ale ja som tomu cviceniu moc nedala ,ale na buduci rok budem v cviceni doslednejsia to bude novorocny zavazok to zas mam napisany sloh a idem dat brusaky a chcem ist dnes aj na schody ked mam aj svalovicu nech si telo zvyka vcera bol bowling tak pohyb bol tak doschudnutia.

Maoam

a niekto vie tak 'dobre' klamat, ze...

vies, mala si problemy, tie sceny vlani, vsetko, chapali sme ta, brali sme ta, ale ty si ten typ, ktori kope do tych, ktori su na teba OK a potom lietas za tymi, ktori ta ignoruju, tymto koncim maj sa

mimma

Moja sestra trpi PPP a pise pod menom kathyx a mimma - ja som jej ukazala tuto stranku, kedze si tu s babami pisem uz zopar mesiacov, to niesom ja. Ach jaj niektori ludia sa teda vedia starat do druhych :D

Maoam

tusak neklamal, ok, ja sa uz nebudem vyjadrovat, nema vyznam

a vdaka za info

Helus ahoj moja,drz sa mi a ako ti ide ta bezlepkova strava? mne fajn, obcas trocha lepku zjem, ale minimum, je to pre telo ovela lepsie, inak jem ako srotovnik vsetko ostatne, ale napr. teraz na sviatky som robila iba jeden kolac a vrchovato stacil

radsej ostatne jedla, vsetky tieto kolace to je smrt

Helus

ahojte kocky ja prave obedujem ryzu+ maso na stave+kapustovy salat,a hajde za vnuckami,a potom trovhu von na prechadzku,a vecer rotoped.

Totsina

mimma ma podla vsetkeho problem, v teme Vianoce s PPP vystupuje pod nickom kathyx (IP adresa je identicka). A pri vas chudne.. ah. Preto je taka vztahovacna, co sa jedla tyka.

A uz som ticho :-)

Maoam

kilecko: haha, to je take typicke, clovek najprv vypeka, vyvara, aby si po par dnoch povedal 'naco som to preboha robila...'

no nic, na rok mozno budes piect o cosi menej a chvalim za ten beh v bunde v tom pocasi :-), drz sa, to pojde pekne dolu, len sa nastav na dlhu dobu, radsej pomalsie, ale isto, ono aspon rok tomu daj, budes mozno velmi pozitivne prekvapena, do leta urcite uz tiez, ale o rok o takomto case mozes kupovat komplet novu garderobu

Maoam

Mimma, darmo sa budes urazat a budes vztahovacna, mne je jasne, ze som zrejme zasiahla citlivy bod, ale pamätaj na jedno, s ludmi si to raz doseries a potom je problem vratit to spät.
Ja som to tu s tebou vzdy myslela dobre - a ostatne baby tiez a ked si objektivne pozries svoj jedalnicek a vezmes si len svoj bazalny metabolizmus, sama na to prides. Nic v zlom. Ale beriem to tak, ze niekto si musel ods*at tvoju blbu naladu.