Milujem ťa. A ty?

Príspevok v téme: Milujem ťa. A ty?
miruss

Ahojte, mám vzťah s priateľom už 6 rokov. Za posledný rok som si začala uvedomovať, že už ho nemilujem, ale zostávam s ním, lebo sa mi nechce začínať nový vzťah. Ukončiť vzťah nechcem, lebo ho mám rada a nechcem byť sama, len ho proste už nemilujem. Zaujíma ma odpoveď na otázku, čo poviete človeku, ktorý povie, že vás miluje, ale vy to tak necítite? Čo by ste na to povedali vy?

flegma

odpovedali sme na polozenu otazku a ta neznela, ako partnerovi jemne naznacit, ze uz k nemu nic necitim...
nase odpovede su strucne a jasne a nie pisat desatstranovy navod, co robit...
aproppo.. ked si to cital, co ti branilo samemu jej ten navod napisat?

bumerang710

flegma nie som za to, aby sa jej dávali rady ako klamať, ale môžu sa jej dať rady ako sa s ním o tom jemne porozprávať a nie, že mu má povedať keď on jej povie: milujem ťa, ako odpoveď: dovidenia či: tešilo ma. žiadna z vás by si niečo také nedovolila povedať chlapovi na úprimné slová od srdca, keď povie: milujem ťa.

flegma

neviem preco sa tu vsetko hadze na xxy, ked uz...
a za druhe, bumerang, skus otocit tu situaciu, mas babenku, a po siestich rokoch sa dozvies, ze nielenze ta nelubi, ale ani ti to nevie povedat a pyta si rady od ludi na fore, ako ti klamat, aby si ta udrzala co najdlsie, kedze samota jej nevyhovuje a vyslovene sa drzi hesla: lepsi vrabec v hrsti, ako holub na streche...

bumerang710

ale keď sa na to spätne pozrieme xxy, tak v prvom príspevku si nebrala veľmi ohľad na to, že ona sa s ním nechce rozísť. mňa osobne by sa veľmi dotklo ak by mi niekto povedal po 6 rokoch to čo si napísala ty jej, že: tešilo ma. je ti jasné, že ak by si niečo také povedala chlapovi po 6 rokoch vzťahu ako by reagoval?