Ako si ziskat čivavu

Príspevok v téme: Ako si ziskat čivavu
streetart

dobry den mame mini čivavu a problem je ten ze sa naviazala na mojho ocka. stale chodi len za nim a na mna len brese a ked ju volam tak ani nepride a ked ju mam na rukach tak sa trasie a pritom sa nema dovod bat nikdy som jej nic neurobila :(. proste ma nema v laske a ja by som vas chcela poziadat o radu ako si ju ziskat pretoze otec odchadza z domu na nejaky cas a bojim sa ze by od zialu ani nejedla a tak keby ma mala rada tak by nanu mozno ten odchod mojho ocka az tak nedolahol. a aj celkovo pre moj dobry pocit lebo mi neni velmi jedno ze na mna vzdy brese. dakujem velmi pekne za rady :)

Iba Katka

Pes ma vždy len jedného pána, u nás je to zložité. Máme pudlíka a pudlíky sú dosť zaujaté proti chlapom. Keď sme ho k nám doniesli, mal už 4 roky, brata bral ešte ako dieťa, čiže nie ako chlapa, potom som bola ja, mama a otec. Voči otcovi bol strašne zaujatý, keď už len šiel po chodbe, tak sa na neho rozštekal. Keď sme všetci boli napríklad v obyvačke a otec do nej vošiel, začal vrčať.

No otec si ho získal, chodil s ním každý deň vonku, dával mu žrať a obľúbil si ho. Už na neho nešteká, nevrčí. Len brata, aj keď už má 17 rokov, berie stále ako dieťa :D

xxy

joooj, no tak sa necuduj, ze sa ta boji, ked si do nej kopla :D ja som raz stupila jazvecikovi na nohu a odvtedy sa ku mne nepriblizil :D no nieze by mi to prekazalo :D ale tiez je to take male, ze sa to ryje kade tade a pomaly to od zeme nevidno

sin_sister

tak bude musieť, lebo ináč bude hladná :D ako to s ňou zvládaš, nepletie sa ti pod nohy? ja by som sa stále bála, že ju prišlápnem lebo je to hrozne malé :D

sin_sister

každý pes má vždy len jedného pána a v danom prípade, je to tvoj ocko. skamarátiť sa s ňou môžeš tak, že ju budeš kŕmiť keď bude ocko preč