Všetky príznaky a nič ?

Príspevok v téme: Všetky príznaky a nič ?
Háďa

Dobré ráno,mám jeden problém..Už asi týždeň mi mešká menzes,mávala som ho presný ..a ,vždy ,,pred" mávam PMS a tak isto aj teraz ,mám všetky príznaky ako vždy ale menštruácia stále nikde...začínam sa báť,ale keby som teoreticky bola tehotná,je by možné žeby som mala tieto predmenštr. príznaky ?? A dalšia vec..trpím bulímiou a hladovaním zároveň..čiže nejem a ked už niečo zjem tak to väčšinou preženiem a potom čosi vyvrátim.. a tak je to teraz tak 2,3x do týždňa,niekedy menej(snažím sa vyliečiť)..ak nerátam víkendy kt. sú pravidelné..Trvá to už asi 2 mesiace ,tak či nemôže byť príčina aj to ? žeby mi to nerušilo cyklus? už som aj schudla ale nie vela.. Prosím pomôžte mi nejak sa ukludniť ,v najbližšej dobe si urobím test..len dovtedy ma asi picne.. Môžem mať tie príznaky PMS aj keby som tehotná?

macik

ano,je to zvlastne,ze bulimicka radi ako s tym zapasit :) ale je zlata ,aspon sa snazi ..a mžno tym sa jej to viac darí :) ktovie ..ale kazdopadne drzim jej palce...a aj sama sebe

macik

Háda porblem je v tom,ze ja nenapadne snorim uz pol roka,odkedy mam podozrenie,lenze je tu istý problem -a to jest,ze on mi vzdy povie,co jedol,tak mi nieco vymenuje ..mozno klame ..lebo raz ,ked u mna spal ..tak mi zaklamal ,tomu som nechapala preco,ze zjedol rozok s jogurtom a siel do prace / ale my spolu nebyvame,to bola nahoda/ ale vecer predtym som si scitala kolko je rozkov a jogurtov ,zistila som,ze nic nechyba ! ale nechcela som mu to vraviet ...
cize mi klame v tom,co sa tyka toho co je ...

Háďa

Už nevraciam asi týždeň ,ale snažím sa teraz skôr menej jesť,čiže čo najmenej,zrejme to nieje ale žiadna výhra,ale čo už ..som extremistka,bude jedno alebo druhé..stredná cesta pre mňa neexistuje..Hm a tak skús tak nenápadnejšie,nie hned narážať na jeho postavu vychudnutú,aôlebo náladovosť--proste akoby si si to nevšimla ale len tak si zvedavá že čo dnes jedol ,či nieje hladný,či si spolu niečo nedáte,či nejde na pizzu atd tad,stále ho stým jedlom (nenápadne) otravovať ,možno nakoniec ti to aj sám povie čo sa mu deje,lebo už nebude mať nervy stále ťa klamať stýmže ,,niesom hladný" alebo ,,jedol som" a pod... neviem,je zrejmé že to čo robí neije v norme,držím palce aby si ho nejak odhalila a spolu to zvládli .. Ale samozrejme,druhá vec je ,či bude stým chchieť niečo aj on robiť,lebo ak mu to takto vyhovuje,to je už horšie a stým mu nepomôžeš,to musí on sám :(

macik

Hada -to je potom jasne,nestresuj :) mas to z bulimie,ale to veru nie je bohvieco ..snaž sa nevracat a povedz si vzdy,ze ako ublziujes sebe -vaz si samu seba ,svoje zdravie :)

co sa tyka mojho priatela,ja som az prilis vsimava ,zalezi mi na nom,a on ma vo mne az prilis dobru partnerku ,co sa tyka jeho choroby / nechoroby ,neviem vazne ..
on najma,ked ma stresy nejake tak neje takmer vobec -absolutne .len pije vodu ..
a zase sa napraska predo mnou niekedy ...velmi mu to ovplyvnuje psychika proste ..co som si vsimla
je velmi vychudnuty ma 185 cm a ma 65 kg ,je to desive ..vazi tak ako ja :( .. je o hlavu vyssi ..vidno mu kazdu kost ..a stale sa mi zda,ze predo mnou nieco taji ..lenže ja sa ho to nemozem spytat -ak nahodou sa mylim,tak by som sa prepadla od hanby a on by mi to neodpustil ..
a par naznakov som mu ja povedala uz velakrat,ze mam obavy ,ako vyzera a tak ...ze by mal viac jest a on mi vzdy na to odpovie vieš co ? ze ved on je normalne a niekedy az moc,a pritom vidim,ze nie ..neviem,co si mam s tym pocat ..trapim sa hrozne prenho ,co sa tyka tohto neviem ako sa to mam zistiť

Háďa

macik a neskušala si sa dním o tom porozprávať? ak ano,ako reagoval ? no ja to beriem ako taký ,,životný štýl".. možno on nemá potrebu jesť (máš aj takých ludí,kt. proste nepociťuju hlad dôlhšie,proste maju na háku) ..ale zas pokial je vychudnutý,môže to byť aj porucha..mala by si sa sním skusiť o tom porozprávať ,možno na to aj sám čaká,možno sa ti o tom zdôverí..Chlapec má ale šťastie že má takú skvelú babu,všímajú a starostlivú :) ... naozaj,lebo v dnešnej dobe je väčšina ludí ako keby mali klapky na očiach,alebo sa radšej tvária že nič nevidia,nič neriešia .. :) NO,test som si dnes urobila a bol negatívny,takže teraz neviem no,zrejme musím čakať... ďakujem velmi za podporu,..budem sa snažiť aspoň nevraciať už,dufam že sa mi to dá doporiadku . :(

macik

háda ..totiz ja mam podozrenie jedno,u mojho priatela,ze ma to iste co mas ty ,presne
je malo,minimalne 2krat do dna,ale to sa napraska ( neviem,ci to vyvracia),a potom aj dva dni neje nic poriadne llen polievku a pije a aj to malo ...a potom zase ten isty scenar ..ma urcite nejaku psychicku porochu,to mi je jasne,ale on si to nechce priznat a nechce to riesit,preto ma zaujalo,co si napisala :(
nechapem tomu,ako moze clovek k niecomu takemu dospiet ,ze vracia vzacne jedlo,na ktore si musel sam zarobit a je mu jedno najma to,ze ako tym ublizi svojim blizkym a najma ako ublizuje svojmu zdraviu :( nechápem,mam z toho depresie,ked sa nad tym zamyslim a najma,ak sa jedna o jeho pripad ..
je priserne chudy ..:( vidno na nom kosti ..preto si myslim,ze ma to co ty mas ...

mozes to mat pokojne ten Nemenzes z toho,ze mas toto ,to bolo len otazkou casu,kedy sa ti to stane,moja sesternica mala anorexiu ,viem co to je,jej sa stratil na rok kvoli tomu ..
treba s tym preto nieco robit ..musis sa z toho dostat sama ,proste nezvracat ziviny ..lebo si pokazis cely zivot,ver mi ,ona si ho pokazila uz ..
drzim ti silno palce,aby si sa z toho dostala opat do normalneho " sveta " ..a sprav si radsej ten test tehotenstva ,ale ak nedajboze si tehotna a trpis touto prijmovou poruchou,tak potom neviem,co bude naozaj ..:(

Háďa

Ano ja viem že to muselo vyznieť dosť flegmaticky..ale už nemám silu to nejak silno riešiť,vždy si poviem že už dosť že už začnem jesť normálne ako normálny človek ale nikdy to nedodržím ..bud nejem nič alebo sa napracem vela..neviem jesť málo a pravidelne, preto áno..asi je to niečo medzi anorexiou a bulímiou..teda,ak by som jedla každý deň,100% viem že by som všetko vždy vygrcala,čiže sa snažím radšej ani nejesť ..

macik

mozes to mat z bulimie ..a to pises len tak,ze ..mam bulimiu ?akoby sa nic nedialo ?:(
bulimia je aj taka,ze nic nejes hladujes,alebo minimalne a potom sa napraskas a vyzvracias ?ja som si vzdy myslela,ze bulimia je len to,ked vzdy a stale neskutocne vela zjes a potom vracias ...nie,ze hladujes ..toto je nejake spojenie anorexie a bulimie ?alebo čo ?vysvetlila by si mi to prosim ?druhov bulimie je viac ?

Háďa

Ahá,no..tak skôr dúfam že to bude z tej bulímie radšej :) ..ale aj tak.. No,to znamená že ked už idem jesť snažím sa jesť tak aby som sa neprežrala..alebo aspoň nenaplnila moc žalúdok :/ ale moc to zatial nejde,neviem kde sa stratila moja pevná vôla :(