Push up podprsenka - Čo nato chlapi?

Príspevok v téme: Push up podprsenka - Čo nato chlapi?
malvinka

Zdravím. Chcela by som sa opýtať na názor chlapov podprsenky Push up :-) Nie každá sme obdarované velkými prsiami, niekomu sa to páči , niekmu zas vyhvouju menšie , však????
Stalo sa vám, že ste mali priatelku, či kamarátku a pri bozkávaní alebo innej činnosti ste jej chytili prsia a tá podprsenka bola trošku vypchatá ?? :) aký názor nato máte???? Je to podla vás smiešne keď babe chytíte prsia a podprsenka ma výstuž ?? :-)

Ja osobne tie podprsenky nosím, priznávam sa, a tuto tému som založila preto, lebo chcela by som vediet, co si o tom myslia muži

Magy

malvinka, dnesny problem je moda, resp. diktat modnych koncernov. zdravo rozmyslajuci clovek (rozumej neohlupena ovca) NIKDY neriesi, ci su prsia Acka alebo Ccka. extremy vo velkosti ci nesumernosti nech sa riesia plastikou, (u x-tremne velkych su to aj zdravotne dovody), ale inak nie. dolezite je len to, aby boli zdrave.
push-up je super na jemne zdoraznenie mensich prs. ale ked z jednotiek spravi akoze stvorky a majitelka si ich zdvihne pomaly az k mandliam, je to skor na smiech a vyzera to hrozne. to uz lepsie ak je prirodzena, nez taku hrozu.

aadriaanka

Lilianna plastickú operáciu? Akože necháš sa rezať a pchať si do seba svinstvo len aby sa on a ďalší mali na čo pozerať?

lilianna

Jasné plastickú operáciu :D Len tak možem rozdávať toľko € ;D..nech sú radi tí chlapi že majú aspoň niečo :D :D

malvinka

Dakujem za vase nazory :)

Ano , ja ich nosim, aj ked nerada, no nosim ich len preto ze to dobre vyzera , ale horsie by som natom bola vtedy, keby som nemala ziadne prsia :) Ja mam take ,,do ruky,, nosim 72-75 B košiky aj ked niejeto bohvie co ale nevadí... :)

Magy

malvinka - velmi uprimne: nepaci sa mi ziadna umelost. silikony ani nehovoriac, este tie push-up ako tak sa daju zniest, pokial to nie je extrem, ze baba ma jednotky ale opticky z nich spravi aj trojky. potom da dole podprsenku a ako kebby odisla. no dakujem pekne :/

Jefitto

Tak čo si o tom myslím? Osobne mám rád balóny, to znamená trojky a väčšie. Ja som ale chvalabohu taký typ, ktorý dáva na prvé miesto lásku pred telom a všetkými týmito vecami... konkrétne teraz moje srdco túži po jednej žienke, ktoré má asi tak dvojky, a vôbec mi to nevadí, neviem, prečo by to malo byť trápne. Btw, nie každý muž má lofas dlhší ako 20 cm... preto som toho názoru, že muži by tiež nemali machrovať...

Leela333

Ja ti radím nenos ich. Chlapom sa to nepáči a deformuje to prsia. Nauč sa byť spokojná s tým, čo máš ;-)

malvinka

ahoj, dakujem za tvoj nazor :)
Hm, myslim si ze na jednej strane mas pravdu a zas na druhej, je to trosku nerealne- a myslim tym to, ze chlap by si na rande vypchaval tam dole ,,nieco,, aby mal vacsieho. U zenach to je klasika-proste sa chcu pacit, chcu mat pekny dekolt s plnsim poprsim, preto z tvojho pohladu sa mi paci tvoj pristup k tomu, ale proste dnes skoro vsetky nosia vypchate pordy,vsak uz v obchodoch skoro samé podprsky su také :) Ja ich nosim, ale neviem este ma ten moj ,,dotycny,, nezazil holu, ako myslim si ze mam prsia k postave (ani nie velke,ani nie take malicke uplne ako lentilky pod kobercom ) nosim ich lebo chcem mat vystrih a dobre to proste ukaze :) len ked ma chyta tak neviem ci mu nieco aj prejde hlavou neviem aky mate vy muzi nato pohlad :)