Zmýšľanie chlapa

Príspevok v téme: Zmýšľanie chlapa
karkulkaa

Prečo majú chlapi "gule" na to, aby podvádzali svoje dlhoročné priateľky, ale nemajú gule na to, aby im to povedali na rovinu a budú ich ťahať za nos. To si fakt myslia,že my sme také tupé a absolútne na nič neprídeme. Zaujímala by ma odpoveď najmä chlapov, ale prispieť môže každý.

Sejla

dpk už som čakala, kedy tu hodíš odkazy na nejaké vedecké články, ale nečakala som že to budú zrovna tieto nedôveryhodné zdroje plné blábolov -ako trnavský hlas:D -, nesprávnych prekladov viet vytrhnutých z kontextu..to nestojí ani za reč. Ja len sedliackym rozumom zohľadňujem vlastné pozorovanie z okolia a na základe toho si utváram názor. Sorry, ten kto tu kategorizuje žena/muž, zovšeobecňuje, TEORETIZUJE, používa akože inteligentné argumenty a ešte mi povie, že mám slepačí mozog, si ty. Takže neviem, kto tu má emocionálne výrony;)

dpk1

omg "odborkyne" , tusim budem v tej snahe zostavovat aspon polointeligentne vety prebornik no.1 . kriste ... odborkyne...

dpk1

sejla: nauc sa mozno riadne citat co clovek pise, opakovane pise, a potom mozno pochopis aj suvislosti a nebudes potom druheho podpichovat hlodmi ze je sovinista a pod ;) .

Ako, jasne, ono ten typicky "slepaci" zensky mozog, ktoreho priznaky nesu tvoje reakcie a reakcie sukmenovniciek na mna, a chapanie logickych suvislosti a rozumne jednanie, to je niekedy unreal kombinacia, asi tak ako pri typickej muzskej jesitnosti...takze rozumiem tomu ak sa takato udalost votrie do mojich kruhov. Aj napriek mojmu pochopeniu sa vsak maybe viac posnaz nabuduce; mas urcite na viac ako len na nahodne spojenie par akoze inteligentnych slov za ucelom podpichovania ci ineho laskovania :). Dalsi krat ti uz vysvetlovat, ako som co a ako myslel, nejdem, bo mozno by si mala potrebu o5 reagovat na zaklade toho, ze si iba vyzobnes slepacou technikou z kontextu par veci z kontextu a tie budes dookola verklikovat. :). Verim, ze som ta o5 pobavil a myslim, ze takmer urcite v ramci pravidiel slusbosti a tohto fora.

lost: uz si aj realne zasuval v dlhorocnejsom vztahu napriklad? Alebo len klasicky teoretizujes jak v basnikoch co prichadzaju o svet. Ono este trosku dozrejes a potom tvoje basnicko teoretizacne sklony pridu aj o iluze :).

Pre tych, ktorych chcu viac citat...staci aj ten prvy od dlhorocnej odborkyne, ktora sa specializuje na skumanie hormonov na spravanie cloveka:

www.trnavskyhlas.sk

www.webnoviny.sk

Internet je plny viac ci menej serioznych clankov, ktore pojednavaju o tom, ze hold naozaj dolezitu ulohu pri muzskej a vlastne niekedy aj zenskej nevere, respektive pri ich fascinacii a chuti po zenach, su ich hormony a pudy, ktore dostali od prirody. Mam na mysli vseobecne zaujem o zeny, pocnuc od toho ze sa za nimi obzrieme, zafantazirujeme az po stratenie rozumu a spachaniu nevery. Nieco ine je, ak niekto podvedie z vypocitavosti, zufalstva, pomsty, nudy a pod...co je mimochodom domena hlavne zenskej priciny nevery.

Clovek nemusi byt ziaden psycholog ani sexuolog, staci ak dokaze prijat logicke, rozumne a hlavne podlozene vysvetlenie. Tu je to vsak zachvilu sama zamindrakovana odbornicka na muzske telo, muzske zmyslanie ci jeho prirodzene spravanie....ale ste v tom asi take odbornicky a mudrlantky ako priemerny dospely muz (nebasnik a nezalubeny antiegoista so sklonmi neufiknut si fera pre vacnu nekonecnu lasku) do zenskych tajov ovulacie a inych vaginalnych procesov na zensku psychyku. ;).

lost

B. no vidis, aj v biznise sa to stava, ale je to dobre? je normalne odrbat, alebo radsej spolupracovat?
takeho by som si nasiel a iste si vies domysliet aky zaver by to malo..
Hold, aj to patri do testosteronovej teorie potom :D A dokonca pravom :D

Pointa spoluprace je predsa dovera, a ked tam nie je, tak nech to ukonci ferovo a ide dalej spolupracovat dalej.

Preto teraz, ked citam, ze niekto niekoho rozstrielal na krizovatke za bieleho dna na sito, uz ma to ani netrapi, poviem si ze "haaahaaa" ...

A taktiez sa necudujem ked nejaka zena zabodne sekerou do hlavy svojho uz byvaleho muza alebo naopak, cize muz svoju uz byvalu zenu..

I ked samozrejme svet nie je ČB a nieco bolo aj predtym, napr ak muz podvedie, zena mohla byt iniciatorom.. a podobne..

B.

lost zase sa snazis porovnavat dve odlisne veci (ako vzdy), ale budis :)

ale ano moze sa to stať aj v takom biznise (a aj sa to stava) nevidim na tom nic zvlastne, len rozdiel je v stratach :)

karkulka

tak neviem kto by sa priznaval s neverou...mozno ten co chce ten vztah ukoncit, osobne som sa teda este nestretol s clovekom co by podviedol a nasledne(vdaka vycitkam svedomia) by sa priznal

a vobec nemusi byt zena tupa (ani naopak) na neveru sa vobec nemusi prist