Opovrhuje mojou pracou

Príspevok v téme: Opovrhuje mojou pracou
rosalginka

Vyjadril sa ze ju neuznava mam Bc. a on ze napr. Mgr,Mudr,Judr je viac (ano je :) ) neskor zapotil ze tu ide hlavne o status v spolocnosti,(on ho ma) a ja pomaham ludom s Bc.nechape to a aj ked to nikdy nedal na sebe znat az do teraz tak ma ma za nieco menej.... ako sa s tym vysporiadt? zeny z jeho minuloti boli workoholicky tak ako je mozno aj on ...a ja som skor rodinny ty

emalea

Tak nech si ten svoj titul a spoloč.prestíž strčí s prepáčením ....vieš kde....
Ja a môj manžel máme pred menom titul a vôbec nás nenapadlo riešiť spoločenské záležitosti tohto druhu,
že či máme alebo nemáme nejakú spoloč.váhu alebo prestíž... žijeme si normálny život a držíme sa zásady ako v tej rozprávke:
pred nikým sa nepovyšuj a pred nikým sa neponižuj,
myslím, že toto u Tvojho partnera nehrozí, je to obyčajný nafúkanec, čo sa díva na normálnych ľudí pekne z vysoka: a čo sa týka tých osobnostných vlastností-Ty si ako v nejakej súťaži o dokonalú potenciálnu manželku???alebo čo? ako tu už bolo písané - ak Ťa má rád, zoberie Ťa so všetkým, čo máš v genetickej výbave...
odíď od neho, pokiaľ si Ťa úplne neopantá....!!!

veves

si mu mohla vtedy vysvetlit, ze judr aj bc robia na zachode to iste. a hovno si nevybera, ze to JUDrovi ulahci lebo ma judr

rosalginka

ved som pisala ze samoty som sa bala niekedy v minulosti,teraz viem ze by to bolo fajn ...vtedy som si myslela ze by sa mi zrutil svet lebo som donho bolo sialeno zalubena ale teraz to jeine, teraz sa samoty nebojim.
Chybu si priznavam ,neviem preco som este s nim ...nedokazem sa od neho odputat

doubledog

chyba je ale v tebe

ak ti nevyhovuje, a napriek tomu s nim zostavas (lebo sa bojis samoty a ktovie coho este), tak ma vlastne ten tvoj chlap pravdu.

ale neponizuje ta on, ponizujes sa ty sama.

lost

Podla mna je to psychicka porucha, nieco z detstva, netrpel?
Pretoze to vyzera tak, ze stoj co stoj spravi pre tutil aj nemozne (co je vo svojej podstate fajn) a potom sa s tym chvali :D (to uz tak fajn nie je)
Neviem to odborne pomenovat, ale su taki ludia.. chvalenkari proste :D

lost

Pozri, ja tu mam suverejne najviac prispevkov na celom fore, neviem kolko, cez 23000.. a mozno 2000 zmazanych :D

A co ? Som viac nez hocikto iny? Kdezee... Ten typek "Mgr Mudr. Judr." ma len par pismen pred/za menom.. (teda ak si spravi aj CSC ci co) ale chodi srat na WC stale tak casto ako prdtym, cize o com to je :D

Nepisem ze mat titul je absolutne zbytocne (skor relativne zbytocne), ale ak sa clovek ohana s tym, co dosialo par stomilionov ludi, tak je pekny ghey.