Tema pre paranoikov

anjelik*

Nevedomie je tak isto metafora. ;o)) A spánok je kľúčom k odpočinku...Aby si na druhý deň opäť vládal, v prípade mnohých, d...svoj vlastný život. :o)))

lost

a je nevedomost to co je kluc k dobremu zivotu? :)
to jedlo, to bola len metafora :P

dik za tip na whiskey, chcem nieco, co o 40 rokov mozem otvorit a potesit navstevu starym vzacnym :D

anjelik*

Lost, história sa stále opakuje a pokiaľ ľudia nezmenia svoje názory a postoje, ani sa nikdy nezmení. Spánok je otázkou toho, v akej nálade a s akými myšlienkami ideš spať. Či sa dokážeš *uvoľniť* z hlavy a tým pádom sa *rozplynúť * v sladkom nevedomí. :oP Ale že by to súviselo s aktuálnymi zásobami..no to mi je teda novinka. :o))) Ale zase, každý sme nejaký, tak prečo nie aj dobre zásobený. :o)) Len milý Lost, nezabúdaj na jednu vec...skutočnou potravou pre teba by mali byť informácie, poznatky a nie šamrole. I keď uznávam, bez šamrolí by ti to nemyslelo, lebo by si myslel iba na šamrole...čo je teda pomerne úzky záber myslenia. :o)))
A z alkoholu odporúčam whisky, ja konkrétne pijem Tullamore Dew, i keď úplne barbarsky s ľadom. :o)) Najhoršie ale je jedno, že občas mám dojem, že či už s alkoholom, alebo bez, svet je rovnako nevydarené miesto, plné *podivných* bytostí. :o))

lost

PS:
Alkohol je sakra dobry asset, ten by som mal prihodit do svojej zbierky :)
Nekazi sa, vydrzi naveky :D A cim starsi tym lepsi :)) (iste, ale neviem ktory, takze nemozem kupit blbosti :D )

lost

vies, mnoho milionov ludi by uvitalo konzervu, ked im krachla ekonomika, v minulom storoci to bolo hadam aj cez miliardu ludi.. a ako sa pozeram na svoje okolie, historia sa opakuje :)

lost

netusim kolko samroli mi tam naraz vlezie :D nechcem sa nimi zabit :P
ale ved ja nemam len ryzu a cestivony :D
jedalnicek je dost diverzifikovany a mozem si prechovat akekolvek jedlo a vybrat si cokolvek kedykolvek :)
od toho tu mame zavaranie a konzervovanie, to co robili nase babky :P
boli mudrejsie ako dnesna mlades, imho.

a podla mna ta teoria neplati vzdy, ze to co nemam, je vzacne..

tesenie sa na veci ma vyznam len vtedy, ak je ta vec naozaj tazko dostupna :) a to si musim zlomit nohy, aby som mal problem sa dostat k samrolam :P

lebo tie co mam rad, su len nejak 80 mil odomna :P cize do 1,5hod som tam a mam ich :P

ale tu som si nie tak celkom isty, isto ma ta teoria nieco do seba.. pretoze toho coho je vela nie je vzacne, ale sakra :D ked viem ze mi samrole chutia, tak ak ich nejem 10 za den kazdy den, tak sa z nich nemozem prejest :D zase umyelne sebatryzenie a tyranie ze "ne! ne! ne" nepotrebujem :D

zijem len raz :P

lost

Vies, ono ja to beriem tak, ze ryza je asset, tak isto ako v minulosti bola sol assetom.. ale v kazdom case a priestore je asset nieco ine, niekde je sol vzacna a niekde nie je proste, vzdy zalezi okolnosti ;)
a to, ze niekto diverzifikuje hadam nikto pricetny nemoze klasifikovat ako paranoja ;)
v takom pripade to slovo bohuzial straca svoju hodnotu a svoju silu..
i ked tam nie su jasne hranice podla mna a ziadny mega hyper psycholog by ich nedokazal stanovit..
pretoze je to individualne.
urcite je ine, ak sa pripravujem na tsunami na Slovensku a ine , ak sa na tsunami pripravujem na Sri Lanke..
ale mna udivuje, kolko ludi dokaze kludne spat, bez ako takej diverzifikacie do buducnosti :)
mozno preho piju alkohol :D

anjelik*

No ja by som sa asi bála, že mi tie konzervy j...na hlavu. :o))) Existuje niečo, ako vychutnávanie si vecí, tešenie sa na ne. Keby som mala v chladničke všetko, čo mám rada...asi by sa mi to časom zunovalo. :oP Život je predsa len aj zmena a tá súvisí aj so zmenami chutí. Že sa ti tie veci neprejedia. :o))) Ale zrejme to súvisí aj s objemom žalúdka..že koľko šamrolí sa tam naraz vlezie??? :o)))

lost

Ale sporiaci ucet je asi najlepsi priklad..

Sporis si na zle casy?

;)

ak je odpoved ano, tak sa uz ani nemusim pytat, ci "sporim si jedlo na zle casy?" :D