Golem fitnees Bratislava skusenosti

minnie12

@dari88 takze ak som to spravne pochopila tak aj ty si chodil pred tym do body? a ako to teda vyriesili, teda ake podmienky tam boli, uznali tie clenstva alebo ako to vlastne je?

dari88

aj ja som to tak mal takze viem. oni si teraz vlastne dohodli aj podmienky s byvalimi clenmi body aby to nejako vynahradili. co podla mna ukazuje, ze fakt maju charakter a chrbtovu kost lebo oni z toho nic nemaju kedze nie su s body nijako prepojeny

minnie12

citala som tu, ze niektori chodite do Golem clubu v Relaxxe. ja som byvala clenka Body a mala som tam zaplatenu permanentku na rok 2017. predpokladam, ze teda viete co sa tam stalo. teraz by som chcela znova cvicit ale to predchadzajuce clenske ma trosku vyzmykalo z penazi. chcela som sa preto opytat ci neviete ci sa to clenske neda platit nejako po castiach alebo normalne iba na mesiac. dakujem

dari88

jasne ved nie je to iba o tom, treba si aj taketo veci vazit. ale nastastie golemaci splnaju vsetky tieto kriteria a nemusi si vyberat medzi malickostami ako uterak a dobrym wellnessom lebo tam je to v podstate vsetko :D

kovalki

Vidite, dobre fitko nemusi mat iba super stroje, neviem aky vymakany wellness a podobne ale je to aj o takychto malickostiach co ludi fakt potesia, ze zabudnes si uterak a oni ti ho v pohode poskytnu. To vie aj den uplne zlepsit

lavaman

ja som to už stihol raz aj využiť lebo som presne nechal uterák v práci a nechcelo sa mi už poň vracať. je to trošku viac peňazí ako v nejakom inom fitku ale fakt to stojí za to a je to vidno napríklad aj na takýchto maličkostiach

matinaruz

to mi teda fakt odľahlo lebo to naozaj nemám rada. tak to je zase niečo navyše čo poskytujú. uterák si asi budem normálne nosiť svoj ale keď si ho zabudnem alebo čosi tak aspoň nemusím utekať poň domov ale viem, že mi ho tam dajú keď poprosím

micaparadnica

Ozaj no aj uterák tam dávajú :) To sa mi napríklad páči, lebo nosím si vlastný lebo som tak zvyknutá a je mi to pohodlnejšie ale keď sa mi stane niekedy, že zabudnem tak mi tam v pohode dajú a nemusím si s tým robiť starosti. To nie je len tak v hociktorom fitku

dari88

nie nebojte sa, tam sa normalne davaju plachty. to je v podstate tiez v cene toho wellnessu a este aj uterak davaju zakazdym. takze sa nemusite bat, ze v saune stretnete niekoho v plavkach :D

kovalki

@matinaruz Presne aj mne sa raz v jednom wellnesse stalo,že boli ľudia v saune v plavkách a nikto nič. Proste na to kompetentní nereagovali a veď každý kto trošku chodí do sauny tak vie, že sa to proste nemá a tam plná sauna ľudí v plavkách no skoro ma porazilo