Žeby má moj otec milenku?

Príspevok v téme: Žeby má moj otec milenku?
slnce

Dobrý večer, chcem sa vás opýtať na váš názor. Nejaký čas pozorujem mojho otca, a zdá sa mi že ma milenku alebo dáku kamratku alebo neviem co to je... poprvé chodia mu vysoké faktúry hlavne za sms, čo kedysi on nenapísal ani jednu sms tak teraz aj 100. po druhe ma taký starý telefon, a zistila som že po večeroch ked neni mama doma si ho zapína a pocula som par krat ten telefon zvonit. a za tretie teraz som si vypocula kratky rozhovor, volal z toho druheho telefonu a volal s dakou zenou...trva to uz ale 2 mesiace. neviem ci sa aj stretavaju, neviem nic okrem toho ze som teraz zistila ze s dakou zenou poveceroch volava. on taketo kamaratky nema s ktorymi by volaval. chcem sa teda spytat ci mam o tom povedat mojej mame, alebo mam cakat? jeho sa nato pytat nechcem, bolo by to trapne a aj tak by sa z toho vykrutil a pravdu by nepovedal. maminu mam strasne rada...ale co z toho ked jej to poviem? ked sa ho ona na to spyta,tiez asi vsetko zapre...

Mimulus

Ja som mal 12 rokov a nakoniec som to musel pretrpieť - rozviedli sa keď som mal 18 :( Neviem čo je správne ale už si dospelá tak...

slnce

mám 22 rokov, takže chápem už dosť vecí :)) a dokaz mam, vsak s nou volava. nehovorim ze s nou hned spava, ale takto asi kazdy vztah zacina...

Cariboo

musi to byt pre teba tazke, aj pre mamu ak sa to dozvie. ty vsak nevies co sa medzi rodicmi deje. netusim v akom si veku,ale vela moznosti nemas. sliedit je prizemne, no musis si byt ista a potom konfrontuj fotrika

Mimulus

Ja som to mal doma podobne a neriešil som - je to ich ,,vec,, ale na druhej strane sa môžeš veľmi trápiť tak ako ja. Neviem Ti pomôcť ale ak to pokladáš za správne tak určite nečakaj.