Zoznamky

Príspevok v téme: Zoznamky
90mona

Mna by zaujimala jedna vec. Aj ked uz poznam internet, viem ako to chodi. Viem, ze presnu pravdu sa asi nedozviem. Chcem si najst nejake kamaratky alebo niekoho s kym by som si rozumela, na internete, na nemenovanych zoznamkach. Vzdy maju strasny zaujem o zoznamenie muzi, az su niekedy otravni. Su tam aj taky co maju dobre umysly, nielen sex? Co si myslite, ake mate skusenosti?

pomaranc99

90mona to je skutocne tvoja predstava, ze muz sluzi na rozpravanie? nechapem naco potom chces vztah. rozpravat sa naozaj mozes aj s kamaratkami...

90mona

Mam 22. Pomaranc a ty mas kolko?A muzi nie su na rozpravanie? Tak preco sa tam chlapi furt vtieraju?
Lulita, asi mas pravdu.

Lulita

pomaranc - ale boli, to boli casy, ked si sa prihlasil rano a v miestnosti boli 3 ludia ku veceru 40 o to uz bolo cislo :)) teraz je to uz len jeden velky chaos, ja mam muza zo zoznamky, si ma tam nasiel :)

PoPotvorka

noo som trosku pisala a mam mensiu "skusenost" ... obcas sa priplichti niekto ,kto sa objavuje a mizne ako vila na cistinke ..... tam najdes kadeco ,osameleho vlka ,predatora sem tam aj polepseneho ..... pisala som si s rodinou a stalo sa ,ze sa mi niekto primota do rozhovoru ,tak prehodime zopar slov a ta je asi tak vse ..

pomaranc99

lulita kedysi bolo dobrych muzov na zoznamkach? :D kedysi zoznamky ani neboli... :D

90mona co potom ked sa skamaratis a porozpravas? kolko mas vlastne rokov? inac na kamaratenie a rozpravanie mas kamaratky a nie muzov...

Lulita

muzi su jednoduchi a praktickí, oni nepotrebuju marnit cas na rozpravanie sa so zenou cez net, ked nic dalej nenasleduje, je to zbytocnost, ked su tam tak bud tí lepsí hladaju lasku svojho zivota, alebo nadržanci len niekoho na sex, tak si vyber, stredna cesta nie je

90mona

Nemyslim doslova dobre umysly, myslim ze sa chcu len kamaratit alebo porozpravat.
Naco furt musia hladat nejake baby?

Lulita

urcite su, ale nebude to ten, co ti napise ako prvu spravu chces sex? :) kedysi bolo dobrých muzov na zoznamkach, ale teraz je to uz o niecom inom, ale mozno sa este nejaky najde