Ako dat najavo lasku?

Príspevok v téme: Ako dat najavo lasku?
tomas5551

Ahojte,, tak stala sa mi jedna celkom zaujimava vec a rad by som vas poprosil o radu pri rieseni mojho problemu. Pozname sa uz od malicka a po nastupe do skoly som s nou od 1. rocnika spoluziak, chodili sme na rovnaku skolu a stale chodime momentalne 4. rocnik stredna skola. Sme velmi dobri kamarati, no pri jednom nahodnom stretku cca pred 2 tyzdnami sme zasli na kavu trochu podebatit, skoncilo to asi 6 hodinovym rozhovorom, a ja som sa do nej zalubil. Myslim na nu kazdy den, coraz viac a viac. Nechcel by som ju stratit ako kamaratku, nakolko neviem, ci je tam nieco aj z druhej strany, niekedy mam pocit, ze aj ano. Rozhodol som sa, ze nebudem na to ist zhruta a uvidime ako sa veci vyvinu, nebol by som ale velmi rad, keby sa mi niekto zamiesal do toho, a obehol ma. Rozmyslal som, ze mozno by bolo fajn, davat jej to nejak v malych duskoch najavo, ze ju mam rad o nieco viac ako len kamaratku, no neviem ako na to, nechcel by som povedat nieco, cim by som si to u nej pokazil, no zaroven sa nedokazem na nu len tak pozerat a cakat, ci nepride nieco samo. Vedel by mi niekto poradit? Dakujem velmi pekne.

michael

ahoj - spomínam, na moje prvé podobné "problemy" síce nebola to kamarátka ale do dnes nato spomíname spoločne jaké to bolo krásne.jeden taký trik poznám ktorý určite zaberie.Jednoducho po stretnutí sa snaž byť blízko , a na rozlúčku ju len tak pobozkaj.ja viem že je to blbé, ale určite sa neurazí a ty to prežiješ! Po schôdzke sa zamysly čo to bolo. Ak ťa má aj ona rada, tak na budúcej schôdzke sa bude snažiť aby ste sa znovu rozlučili bozkom.Ak stebou nepočíta tak dalšiu schôdzku bude skôr odkladať:Ak áno tak sa bude snažiť aby ste sa streli čím skôr to mi ver -- michael

Agnes999

Ako toho sa bat nemusis, ze o nu prides ako o kamaratku. Preco by s tebou mala prerusovat kontakt? Aj keby ta ako partnera nechcela, zrejme ti navrhne zostat kamaratmi. A tymi mozete zostat vzdy. Otazka je len, ako sa ti bude kamaratit so zenou, do ktorej si zamilovany a ci to pre teba nebude len zle. Lebo stale budes dufat, ze si to raz rozmysli a ze sa date dokopy. Jej pripadny dalsi vztah ta velmi zrani, zato ty zrejme ostanes bez vztahu, lebo milujes ju. Ale v kazdom pripade jej to urcite daj najavo a skus to, ak z kamaratstva vznikne vztah, zvacsa to byvaju tie najlepsie vztahy, lebo sa obaja uz roky poznaju a vedia o sebe vela.

tomas5551

Dakujem vsetkym za reakcie. Rada od Magy je fakt romanticka a krasna. No obavam sa jednej veci, a to tej, ze nerad by som o nu prisiel ako kamaratku, ale vecami, ktore spominala Magy, by som nemal nic pokazit. :)

Izabelka_MT

Magy má pravdu :)
Tak romanticky to znie :)
Ale chytro do toho aby ťa niekto nepredbehol :) Ale nerob nič na silu, sám spoznáš ked bude tá pravá chvíľa ..Good luck :)

Agnes999

No tak to s nou skus, vsak inak nikdy nezistis ci by ta chcela alebo nie. Jej to povedz alebo daj najavo. Vsak vy chlapi vite ako na to.