Vaha sexu vo vztahu

Príspevok v téme: Vaha sexu vo vztahu
Cowboy_22

Ahojte,
zaujimalo by ma, ze aku vahu davate sexu vo vztahu? Viem, ze vztah sa nezaklade na sexe, ale je jeho sucastou. My sme s priatelkou zacali spolu byvat a toho sexu viac nemame ako mame, co ma aj celkom dost stve. Niekedy mi to pripada, ked tak vecer lezime v posteli, ako keby sme uz mali obaja po 60-tke. Pusa na dobru noc a ide sa spat. Samozrejme nie vzdy to tak je. Dost ma hneva, ze povacsinou som ja tym iniciatorom sexu. Priatelka mi povie, ze ja mam chut stale, ale tak preco asi, ked to robime tak raz za tyzden alebo 3x do mesiaca, co je malo podla mna, kedze este aj spolu byvame. Tolko krat sme to mavali, ked sme spolu nebyvali. Ako je to u vas?

Cowboy_22

Tak vies, ale ja nechcem tlacit na pilu, ked si ale nemozem pomoct. 3x za mesiac je ozaj malo, nemyslis? Ved to mozno aj manzelia co maju deti, maju viackrat sex za mesiac, nez my. Ano ja uz som skusal vselijake moznosti. Lubrikant nepouzivame, ved mame cipok, to je skoro podobne. Som si povedal, ze nebudem nic skusat radsej, mozno ona sama nieco zacne, pretoze skusat nieco a potom ostat opat sklamany a byt z toho frustrovany nechcem.

Maoam

a bez toho, aby si to bral negativne alebo ako utok na tvoje 'schopnosti': ak nevydrzis dlho a ak ona nema dobre skusenosti s kopulaciou s tebou, tak budes musiet aj ty pre to nieco urobit, trenovat, aby to AJ PRE NU bolo pozitivnym zazitkom

jasne, ze uprednostnuje oralny sex a petting, ak pri nom zaziva ovela prijemnejsie pocity

Maoam

tak vies, ked ty tlacis na pilu, tak k tomu este ziska odpor a este viac blokne, ako psychicky, tak aj fyzicky

na druhej strane chapem, ze mas svoje potreby a chces, aby ste mali lepsi sexualny zivot

chce to zmenu v pristupe - aj z tvojej strany, je to 50:50

co sa praktickej casti tyka, mozno na to ides sam 'zle', nespravne, mas vobec presne info o anatomii (jej), o roznych moznostiach ulahcenia aktu a pod.?

pouzivate aj lubrikant?

u zeny ma chut na sex strasne vela spolocneho s tym, ako sa citi vo vztahu a najmä s tym, ako k nej partner pristupuje a akykolvek opakovany tlak je velmi kontraproduktivny

Cowboy_22

No ja si myslim, ze to moze byt aj v tom ze tlacim tolko na pilu. Uz sme sa aj o tom rozpravali, ze preco to nemame, preco to nerobime aj viackrat po sebe(nikdy sme nerobili viac ako 1x po sebe), ale ked som niekedy zacal o tom, tak mi povedala, ze "teraz to nehaj tak". alebo povedala, ze sa to bude snazit zlepsit.
Niekedy sa stava, ze idem do nej a ju to boli trochu(musi sa nato sustredit, aby ju to nebolelo, ked idem do nej) a zas inokedy ju to neboli, co si myslim, ze je v tom pripade ked ma ona sama chut nato. co nie je casto :(

Maoam

a myslim, ze sa citi pod tlakom, proste ze jej to vsetko davas za vinu, ze na nu tlacis = vysledok je ten, ze uz absolutne nema potom chut, ale to je psychologicky efekt

chce to zmenu v komunikacii a rieseni problemu

Maoam

HAK byva casto tiez problem, co pouzivate teraz, Pharmatex? kondomy? Hormony nech neberie, lebo to uz nebude sexovat s tebou vobec :-).

Maoam

aha, tak bude problem inde, mozno je problem v tom, ze pri priamom pohlavnom styku bud nema z toho velky pozitok alebo ma problem s tym, ze ty sa skoro urobis, musite otvorene tento problem vykonzultovat, bez hadok, vycitiek, vecne a s citom

druha vec je, ze najlepsie to funguje, ked je libido oboch cca. na rovnakej urovni, blbe je ked sa daju dokopy ludia, kde jeden ma libido vysoke, druhy ovela nizsie, to je problem potom

otvorena komunikacia, bez vycitiek, inak sa nepohnete dalej

Cowboy_22

My sme spolu uz nejaky ten cas, vyse 4 a tristvrte roka, takze to si nemyslim, ze ma nemala isteho. Ono aj ked sme spolu nebyvali sme zas toho sexu moc nemali, pravdou ale je, ze sme ani nemali tolko priestoru. Priatelka zo zaciatku brala asi 2 roky HAK, a dopadlo to tak, ze jej chut na sex klesla na bod mrazu. Vacsinou som si myslel, ze uz o mna nema zaujem, lebo sa stavalo aj to, ze som sa o nieco pokusal a nakoniec nic z toho nebolo. Tak sme sa sem-tam kvoli tomu aj pohadali a povedala, ze jej to pripisujem za vinu. Po case prestala brat antiku a chut sa jej zlepsila o nieco, zacali sme pouzivat pharmatex, ale aj to bolo tak, ze nam vydrzalo jedno balenie(10cipkov) aj 3-4 mesiace. Ja uz neviem co by ju mohlo rozpalit, aku predohru zvolit. Ked ju zacnem bozkavat na krku, tak povie ze ju to stekli, zacnem ju bozkavat na prsiach, tak ju to bud stekli alebo je jej to neprijemne, az pokial jej "nedam ruku medzi nohy", resp. pokial nie je moc rozpalena. Som myslel, ze ked spolu zacneme byvat, tak sa to zlepsi. Pravdou je, ze prvy mesiac sme moc nemohli, pretoze som mal nejake povinnosti do skoly, aj ked mala partnerka sem tam chut. Aj to uz sa stalo, ze sme sa s partnerkou maznali, boli sme rozpaleni, som myslel, ze budeme mat sex a partnerka mi povedala, ze ci sa nespravime(myslim oral napr.) a ze sex si dame napr. zajtra. Oral a pod. mame castejsie nez sex, pretoze pritom ma partnerka orgazmus. Pri sexe sa nespravi, pretoze az tak moc nevydrzim, co by som chcel zlepsovat, ale nemam moc ako, kedze toho sexu je malo.
Ked mi povedia znami, ze ako maju casto sex(aj 2x za den, 3x za tyzden,a to spolu ani nebyvaju a su menej spolu vo vztahu nez my), tak ma to docela hneva.