Strasna suseda

Príspevok v téme: Strasna suseda
z_ulik

ako vychadzate so susedmi?ja strasne,neviem ako jej mam vysvetlit,ze nech sa trocha kontroluje! je mlada,byva vedla mna (byvame v radovych domoch-najomnych).uz tu byva 2rok.pocujeme ked chodi po schodoch so stoklami,vsetky dvere za sebou neustale zatvara a to tak hlasno,ze si myslim ze ma porazi.fakt sa vzdy zlaknem,fakt ich strasne silno vzdy buchne.aj som jej uz vynadala(moja chyba,ale praskli mi nervy) od vtedy sa uz ani nezdravime.rano vstava o 6.30 to ma vzdy zobudi dvermi, takze ani budik nemusim mat, jasne ze aj vecer nam dava vediet ze uz ide spat.stava sa,ze aj o 01.00 v noci ju pocujeme a o 7.00 rano vysava.co robit?ja mam fakt niekedy chut ju zabit

lost

Cariboo, nie nebude, no aspon bude sranda :D
A usla ti pointa - vid co sa stalo so svetom po 2. svetovej vojne..
To sa moze stat aj po konfliktoch susedov..
I ked malo pravdepodobne :)

najviac sa mi zatial paci riesenie PoPo.. - ze pozvat na kavu :)
fakt kreativne.. kam sa hrabu naprieky na toto :D

Agnes999
nj
ale toto sa cloveku stane vzdy, teda moze, staci ak ma smolu.
napr kupis si byt v "luxusnej" bytovke v nadeji ze bude vsetko ako v rozpravke.
no staci ak 1 sused necha podnajomnikov robit bordel a problem je na svete :)
samozrejme ze vysoka cena byvania este negarantuje ze bohaty clovek co na to ma nemoze byt prasa a nemoze robit bordel.. ak ma clovek smolu tak smola :D

Mimulus

Ohľaduplné správanie už neexistuje :( Ľudia sa menia ale je to všetko touto dnešnou dobou. Človek už nemôže nikomu dôverovať, čo sa týka susedských vzťahov tak je úplne jedno či býva človek v rodinnom dome alebo paneláku. Dnes je v ľuďoch taká zlosť, ktorá pramení z dnešného uponáhľaného života, že sa ani nemožno čudovať že reagujú tak ako reagujú. Aj najväčší flegmatik si z času na čas musí tú zlosť vybiť - no najsmutnejšie je že si to ľudia vybíjajú na druhých ľuďoch. Česť všetkým skvelým susedom :)