Maoam - adventne okienko

Maoam

flegma, jj, syndrom 'neviem co so sebou' alebo 'nuda' alebo frustracia zo vsetkeho aj zo seba samej

take vkuse vsetko menia a potom este druhy extrem, vsetko musi 'dokonale ladit' (neznasam slovo dokonale, lebo nic nie je dokonale, zvlast ked to niekto pise vo vztahovych temach ;D)

no ale zasa dufam, ze tu skrinu zdedim, uz sme sa dohodli, dostane za to odo mna nenosene cipkovane saty a dalsie handry, ktore som nenosila, tak bude kocka

flegma

to poznam take pripady a potom menia vsetko, od farby stien cez zavesy az po nabytok a o 5 rokov su zase nespokojni :D
mne staci popresuvat nabytok a uz mam zmenu :D

Maoam

ale ma zarazil jej dovod: 'uz sa nemozem divat na ten nabytok', ty kks...

ja som rada, ze zdedim poctivu drevenu skrinu a ona kupuje novu spalnu, lebo sa uz nemoze divat na ten nabytok ;DDDDDD

to ma niekto problemy, nevadi, ak to fakt zdedim, tak budem rada, aj nocne stoliky k tomu su ale neviem ci tie neschmatne niekto iny

Maoam

ta je vkuse na diete a 4x tyzdenne beha, walkinguje a plava.....

z toho nic nebude

ona je mierne sialena v tomto, pravy opak mna a ked je u mna, tak sa pohorsuje nad mojou spajzou a sekretarom a faktom, ze nerobim sport (nemozem) ;D

flegma

tak taka poctiva drevena skrina, to sa neodmieta,
Maoam, daj jej kludne nejaky uplatok zo sekretaru, aby na teba nezabudla :D

Maoam

flegmus, ne, kopla som do vsetkeho, nemala som naladu to robit

aj tak som prisla na to, ze musim vypratat a preluftovat celu skrinu, vyradit par veci (asi dost) a este mam v pivnici nejake a vyzera to tak, ze na buduci rok zdedim po kamoske väcsiu skrinu z riadneho dreva, tak to tam realne asi vsetko napracem

ta moja sa pomaly ale isto divne kyve, ked zatlacim do nej nieco, takze asi uz dlho nevydrzi, ta slubena je z masivneho dreva, narazila som na fakt, ze kamoska si chysta kupit si novu spalnu a skrinu chce vyhodit, tak som prva na zozname, ktora si ju odtrepe, dufam, ze ostane pri tom, ak nie tak sa nastvem

flegma

oo, takze kvetinkova vlna ma minula :D
i ked par handier s kvetovym motivom sa i u mna urcite najdu :D
no co, Maoam, uz mas prestahovane aj tielka?

Maoam

flegmus, do suplikov novej komody som uz napratala podprdy, este rozmyslam, co so skrinkovou castou, asi tielka a topy

Maoam

flegma, hej, leteli kvetinky, co som si vsimla prechadzajuc popri obchodoch s vypredajmi, same minisukne s kvetinkami, minisaty s kvetinkami

balerinky s kvetinkami...

LOL, drevorubacska noha :DDDD

skoda, ze nemozem jest perniky, teraz su najcerstvejsie, zasa na druhej strane si viem predstavit tie moje nakupy do zasob, sekretar, spajza

aktualne ficim na cokolade Sarotti

flegma

xxy :D
no ja sa pokusila si kupit jesenne topanky, sa mi pacili take kotnikove a ja vam nic nezapla :D nuz, drevorubacska noha sa nezaprie :D
inac toto leto leteli kvetinky? lebo vcera cestou domov som videla asi na troch babach kratku suknu nazbierkanu do A a drobne kvety... asi nahoda :D