Päty - výrastky alebo čo to je

jaja

moju dcéru 17 ročnú ani neožarovali a hneď ju poslali na operáciu,ale najprv skúsime to ožarovanie,díky za radu a pomoc,mamina

agina

monika obstreky si nedaj robit, priserne to boli.Nech ta poslu na ozarovanie, normalne si to pytaj.Po troch sedeniach mas pokoj.Moja svokra mala toto iste ako ty, najskor ju trapili obstrekmi, nehorazne to boli a potom ju poslali na ozarovanie.Po troch sedeniach jej to zmizlo.

annavojtassakova

Aj ja mam s vyrastkami na päte problém. Po polročnom chodení na ortopediu a podávania obstrekov mi nič nezaberalo, iba bolest preastala a nemohla som chodiť. Až minuly týden som poziadla lekara, aby ma poslal na rengen päty a potvrdilo sa , že mam vyrastok na päte. Požiadala som ho o \"rehabilitačno-liečebny ukon\" a homeopatickú liečb. Od dnes som zacala s laserovou a ultrazvukovou liečbou a predpisal mi homeopaticke granuly HEKLA LAVA, ktorá je vraj dobra prave na tieto vyrastky. Dufam, že mi to konečne pomôže. Skus aj Ty o podobny postup. Ako som zistila, ak si to nebudem konkretne od lekara žiadať čo chcem , aby ma poslat na rengen, liečil ma ultrazvukom a laserom a požiadala som ho homeopaticke lieky, ani by ma takto neliečil, iba dookola obstreky a neake lieky a stale dookola to isté. Je pravda, že za tieto ukony si budem platit, 50,-+ 60,- Sk = 110,- Sk

eliz188

ahoj ja mam rovnaky problem uz rok mam 23 a vyrastky sa mi spavili na pravej pete nepomohol ani lekar ani obstreky ozarovania nic a vyoperovat to nechcu vraj som mlada aj ked neviem co to ma stym spolocne uvitam radu kto vie ako aspon trochu zmiernit bolest pokial mozno bez liekou.mam pracu kde stojim aj 14 hodin denne a pomali sa to neda vydrzat

marfuška anjelik

Teraz tuším na ortopéda práveže potrebuje výmenný lístok od obvodnej lekárky.Ja som s týmto u ortopéda nebola,ale u svojej obvodnej.Tá ma poslala na rtg a tuším aj dala odporúčanie na to ožarovanie.Bude to už asi 5 rokov,nespomínam si to presne, ale u ortopéda som myslím ani nebola.

aloe

Na tie výrastky je výborný zdravotnícky schválený prístroj BIOPTRON, polarizované svetlo. Svietiť niekoľkokrát denne a dlhodobo.bližšie:duratnakatka&zoznam.sk

marfuška anjelik

Mala som to tiež.Už som pomaly nemohla zájsť od autobusu domov,čo mám 3 minúty cesty. Topánky som mohla nosiť jedine Rieker,aj to nie na dlhé prechádzky a kvalitné tenisky.Bola som na rtg,zistili výrastky na päte,chodila som na tuším tri či štyri intervaly ožarovania a už mám pokoj niekoľko rokov. Nohy naozaj nebolia.

luciija

môj oco má bolesti na pätach...su to asi nejake vyrastky asi ostrohy a nevie co s tym ma robit..lekari mu neporadili nic take co by mu pomohlo.Dakujem

17

Ahoj bibajanka.Zrovna som skoncila liecbu vyrostkov(ostrohy).Ortoped mi doporucil ozary na onkologickom oddeleni(nie je to rakovina).Bola som 3krat a je po bolesti.Trpela som od aprila.