Vas nazor na zenu....

Príspevok v téme: Vas nazor na zenu....
fero11111

ktorej som dokazal neveru 2 krat po sebe v priebehu 4 mesiacov a aj napriek tomu mu naletela znovu ide oto bol som jej kamos zaroven jej nadriadeny v robote zacala si s dalsim kvazi kolegom len je v inej budove ale mame spolocny kancel on mal svoju priatelku zaroven chcel aj ju dokazal som jej ze to on snou nemysli uprimne slubovala mi ze to snim skonci nestalo sa a este viac sa donho zalubila po 1 zisteni ze nieje jedine v jeho kvazi srdiecku si ju namotal neskutocne a to tak ze ona jemu vyvolavala a chcela snim byt piatky vikendy bohuzial mne plakal ze snim nebola bo nemal cas mne bolo nad slnko jasne preco nemal cas ... :) mal a bol s druhou 2 kvazi nevera bola dokaza uzasnym sposobm ked jej pisal jak ju miluje a medzi tym mal v nohach inu prislo sa nato prevalilo cakal som ze si uvedomi svoje bohuzial sa tak nestalo prisla pre neho o pracu lebo takych ludi neznasam ... ktorym chce clovek pomoct a nechcu dnes je situacia taka ukoncila somnou veskeru komunikaciu a je nadalej snim fc pisu si atd... mne odpovie na sms coz sa cudujem chcel by som pocut vas nazor na takuto zenu ci to je normalne alebo ci ja som nenormalny alebo jak to vlastne je lebo tomuto svetu nerozumiem ... onje typ cloveka \"nikto ti nemoze dat tolko kolko ja ti slubim\" asi tak :)

suuuzi

kriste, vy co ste sa vsetci proti nemu spykli :D
ako suhlasim, ze si ju urcite vyhodit nemal, to nebolo vobec spravne ale ona mi tiez nepride byt v poriadku, ked sa necha vyuzivat. Kto z vas by chcel stale ostat s niekym kto ho uz 2x podviedol? Kde ma nejake moralne zasady ta zena?

doubledog

a preco si nevyhodil skor toho kolegu, co ju taha za nos?

ked si uz teda svoju zamestnavatelsku rolu pleties s rolou psychoterapeuta ci vztahoveho poradcu, mohol si sa rozsupnut viac.

Dadula56

Kv, ono je jedno, kde sefuje, mna fascinuje to jeho hranie sa na dobrotiveho pana Boha, co chcel dobre, ale ked to neslo po dobrom, tak na nu zoslal 10 ran egyptskych.

Leela333

Samozrejme, si majiteľ tak teraz môžeš svojim podradeným hovoriť do toho s kým majú a s kým nemajú chodiť, čo? Spamätaj sa.

Leela333

Drahý Fero, ty už si väčší hajzel ako on a nie rovnaký.

A asi to neľutuješ, keď najprv napíšeš, že si sa ospravedlnil a vzápätí, že sa pokladáš za toho dobrého.

Opakujem, je to jej život, ty sa nemáš čo do jej rozhodnutí starať a už vôbec nie ju pre ne prepúšťať.

Choď sa liečiť.

fero11111

a mimochodom ja som ako osoba majitel podniku a nehovorim ze mala spat somnou to ani nahodou .... ale viem ze to nieje zle dievca len je strasne naivne a neda si povedat a neda :) a ked sme u toho to iste jej urobil dalsi kolega ... ktory ju tahal za nos 3 roky ... a nasledne skocila po dalsom a ten ju taha detto ...