Je peklo mať dieťa v mladom veku?

malickaaaaa

Pockaj ked pojdes na sono okolo 12 ci 14 tyzdna a uvidis toho maleho drobceka ako si tam plava, az sa ti slzy budu hrnut do oci, je to nadherny pocit a budes stastna, ze si si ho nechala, potom ucitis prve pohyby a to puto medzi vami bude este silnejsie a ty sa budes tesit kedy ho konecne budes moct objat :-) to ti garantujem ;-)

alibi

myslim, ze ked budes citit ako to dieta v tvojom brusku rastie, uvidis ako sa hybe... budes si predstavovat ako vyzera, ako bude vonat a kupovat detske vecicky.. tak zabudnes, ze si ho vobec niekedy nechcela a budes velmi stastna a vdacna, ze si na potrat nesla.

Jefitto

To je pravda, lebo ľudia dnešnej doby sú dzignutí a málo tých, čo ostali normálnymi sa im chce stoj čo stoj podobať (hoci netuším prečo)...

Ak pôjdeš na potrat, tak to dieťa nedaš preč, ale ho chladnokrvne zabiješ (áno, naozaj!)

lost

haha :D

takto dobre som sa dlho nepobavil, som cakal ze napise 13-14 :)

ale ak 18 rocna baba napise, ze je MLADA a ci je peklo mat v MLADOM veku dieta, tak dovi dopo :D

a som zvedavy ako sa ten o 15 rokov starsi (tj. takmer 2x tak stary muz) k tomuto postavi :)

daj vediet, som zvedavy, ci sa potom mozem zasmiat tym co hovoria ze taky vekovy rozdiel je OK..

seriozne, ake mas vzdelanie, Diana666?
z akej vsrtvy pochadzas?
akej casti SVK?
co ta motivuje pouzivat 666 na konci nicku?

tato tema je oxymoron ako vysista.. ako moze niekto sexovat v 18 a povazovat to zaroven za mlady vek a este k tomu nehodny na dieta ?

toto nikdy nepochopim :)

aadriaanka

Ľutovať budeš, keď na ten potrat pôjdeš. Keď máš 18 tak už si dospelá a mala by si sa podľa toho aj správať. Podľa názvu témy by som ti hádala tak 12 rokov a vtedy by som aj pochopila takéto zmýšľanie... Ty ešte nie si duševne zrelá ani na to, aby si mala sex a žila pohlavným životom. Porozprávaj sa o tom so svojím priateľom, povedz mu ako chceš ísť na potrat a ako tu vypisuješ na fórum za jeho chrbtom a potom daj vedieť čo ti na to povedal.

bekiinka

najviac ma zaraza to, ze niekto takuto situaciu riesi na fore a nie s buducim otcom svojho dietata :( fakt cudna doba uz nastala alebo som cudna ja...

okoloiduciXY

nechápem ako môže niekto uvažovať nad interrupciou ako o možnosti. niekto to obhajuje kecami typu ešte to nepokladá za ľudskú bytosť, ešte necíti, atď., bla bla bla. predsa si splodila svojho potomka, snáď nechceš zabiť svoje budúce dieťa. na materstvo si stavaná a priateľ ťa očividne nechce nechať na to samú. daj do toho trochu empatie a prídeš na to že by o tom mal vedieť aj tvoj priateľ a čosi k tomu povedať, ste predsa pár, nieje to len tvoja záležitosť.

Slecna A.

Nuz...sama pises, ze na to nie si pripravena. Ja mam podstatne viac rokov ako ty, ale tak isto nie som pripravena a este asi ani dlho nebudem. Myslim vsak, ze ked zena uz dieta ma, cosi sa v nej zmeni a vsetko akosi zvladne, aj ked sa neciti byt pripravenou vo chvili, ked o babatku zisti. Poznam vela zien, ktore sa na dieta netesili/chceli si ho vziat/necitili sa nan a aj napriek tomu sa z nich po porode stali dobre mamicky.
Mat babo v takom mladom veku moze byt aj vyhoda v tom, ze ked bude mat ono 18, budete si vekovo trosicku blizsie ako keby si ho mala dajme tomu neskor. Moja mamina ma mala v 19 a vzdy som to brala ako velke plus, kedze doteraz si ludia myslia, ze ona je moja sestra :) Hlavne to povedz priatelovi a uvidis ako zareaguje.