Neznasam slovensku sedlac

Príspevok v téme: Neznasam slovensku sedlac
soffa

potrebujem len dostat zo seba iste veci;-((nie ze by som bola z toho smutna,som len nastvana to je vsetko.v praci sme asi 70 ludi,3/4 zien,..a viete ako je to pracovat so zenami!!!robili sme skladacku pre sefku,nieco "mile " na ukoncenie roka.skladacka bola "dobrovolna,kazdy mohol prispiet kolko chcel,alebo nemusel.!proste dam,alebo nedam,to je kazdeho jeho vec,ale tie reci,ze tak vela???ALEBO kazdy ma sproste reci,atd ale kazdy prispeje.!!!nemohlo by to ist bez tych reci.naco sa niekto rozculuje ze neda,nakoniec da,aby nebol zly a este ohovara???preco to nepovie priamo!preco su ludia taky falosny,preco si nestoja za svojim nazorom!!!!!!!to nikto nevie povedat pravdu len ja!a potom som najhorsia,neznasam prevracacou KABATOU,neznasam tu slovensku sedlac,ktora si nevie stat za svojim...je to ubohost!!!!a este ma irituje ak niekto donasa,vlieza sefke do zadku,to kde sa v ludoch berie take svinstvo,taka falos,taky hnus????

lost

Asi mam stastie vsade kde stupim, pretoze nepoznam mnoho falosnych ludi..
Teda ja nepoznam ziadnych ludi totizto :D
Alebo mam tak extra flegmaticku povahu, ze si nikto netrufne byt falosny ?
Netusiiiim... Alebo som SLEPY? :D

lost

Alebo take zbierky by mali byt anonymne, proste v rohu, v tme a nech tam ide ktokolvek, naciahne hoci aj prazdnu ruku :D

Alebo nech todaju na WC

I ked potom by to posledny asi vykraadol co? :D A zistil by ze VYKRADOL BY LEN SVOJ VKLAD !!!!!!!!! :D:D:D:D:D

lost

Mimulus

"dobre sa majú práve tí, ktorí sa do ,,riti,, pchajú "

no ak im nevadi ten zapach, tak preco ine ..

xxy
pravda..

Inac osobne pouzivam ako METER mentality to, ako rychlo mi niekto zastavi na priechode pre chodcov..

A musim uznat, ze sa slovaci lepsia.. Alebo sa mi to len zda? :D

Preco prave toto?

Vzdat sa prednosti si vyzaduje velmi velke sebazaprenie (obzvlast u slovanov), tak preto :D

Ale zaraza ma niekedy, ako sa ludia spravaju, ale nie len u nas (zase nechodim az tak casto mimo aby som hodnotil), ale take drobnosti, ze ide babka pre jeden chlieb ale nikto ju nepusti, lebo "prisla posledna, nech ide do radu" - tolko k socializmu 44% mimochodom..

kritizovat sa a vela :) :D

Maoam

soffa, zila si par rokov v zahranici, takze ti to viac udiera do oci po navrate domov, to je prva vec, no a druha, celkovo na SVK je problem spojit sa a dohodnut sa ohladne jednej veci vramci skupiny, ci v malom (ako skladanie penazi na darcek sefke), alebo vo velkom (napr. strajky).
Ono bez velkych reci stacilo zahlasovat za pevnu sumu, cojaviem 2e na osobu, ruky hore kto je za, kto je proti, stanovit pevnu sumu a hotovson.
Ziadne kecy okolo toho, vyzbierat a je to.
Reci su preto, lebo 1. nikto nechce vyzerat pred ostatnymi ako debil, ze nedal ani cent a 2. nikto nema chut dat euro, dve alebo viac zo svojho na dar INEMU, tak frfle a ohovara