Co s muzskou pasivitou?

Príspevok v téme: Co s muzskou pasivitou?
Inner

Co s chlapom, ktory je malo iniciativny, pasivny, trochu hanblivy? Ako ho nakopnut a dat mu najavo, ze ak si chce priatelku udrzat, mal by davat tolko ako ona? Lebo ona ma pocit, ze on viac berie. Chcela by, aby jej castejsie dal najavo, ze chce s nou travit cas, davat jej aj komplimenty a nespoliehat sa na to, ze sa sama dovtipi. Ak sa mu ona neozve, on jej sice napise, no stretnutie iniciuje napokon ona. On vzdy suhlasi, vzdy je pocas stretnuti uzasny, pozorny, potom jej napise, ako prijemne sa citil. Ona vsak chce pocut, ze ju ma rad, ze sa tesi na dalsie stretko a caka, ze ho konkretne navrhne. Pritom on ma velmi dobre srdce, ma vela priatelov, je spolocensky, vtipny, pohodovy a ma vlastny rozum a nazor. Ako mu teda povedat, ze by mal byt k priatelke pozornejsi aj ked ona vie, ze on je skor pasivny? Da sa to vobec?

Inner

Ona to takto znasa uz vyse polroka. A pride jej uplne prirodzene, ze raz vola vonku jeden a potom druhy. Ona potom vaha, ci ju ma ten druhy dost rad, ked to nedava najavo tym, ze ju chce vidiet.

Inner

Preto sa pytam ostatnych, lebo ja som v koncoch :-). Zacala som tym, ze som ho pozyvala vonku, vravela mu, aky je zlaty a podobne, no obcas mam pocit, ze sa boji dat nieco najavo. Skor ma zaujima, ako s nim o tom komunikovat. Nechcem ho vyplasit, dotknut sa ho, ani mu davat ultimata.