Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

Iveta Michael

dodatok: mačky sú nádherné zvieratá..aj ja ich mám veľmi rada na rozdiel od psov..tých nemám rad,žiaľ..ale veľmi milujem aj tie big cats,prekrásne tvory:)

Sejla

Iveta Michael:D Tak Londýn má svoje neopakovatelné zákutia a nespočetné výhody, keď človek vie kudy a ako. Čiže určite nie preplnené turistické atrakcie, alebo shopping centrá. Mám na ňom rada pestrosť a hlavne neskutočne zaujímavých ľudí podaktorých. S rôznymi osudmi. Ale prašivý je momentálne pre to, že mi chýba pár ľudí a hlavne jeden, ktorý je ďalekooo.
Áno, problém je v tom, že sa mám priveľmi dobre. Presne... človek, ktorý je privysoko sa veľmi ľahko pošmykne a ten pád by mohol byť krutý. Až sa mi niekedy hlava zakrúti z tej výšky. Lebo viem, dobre viem, ako to tam na tom dne vyzerá.
Ja si čítam neustále; alebo si púšťam vinylové platne. A filmy, ktoré väčšine ľudí nedávajú zmysel. www.youtube.com

Iveta Michael

Sejla..nenadávaj mi na Londýn:)..ten nie je prašivý ani náhodou nie!

možno je problém v tom že sa máš celkom dobre..až moc a ti to prerástlo cez hlavu..? :) prestaň sa priveľmi pozorovať,to neni dobré..ja som tiež intovertná nátura ale keď mi je fakt zle..som najradšej sama,čítam si..alebo si pozriem dobrý horor:)
ale to asi nebude moc pre teba že?

Sejla

hahaaaaaaa tak to by sedelo:D Podľa feng shui pusti psa do prázdnej izby a tam, kde si ľahne, je zdravá energia, je dobré tam umiestniť postel. U mačky je to opačne: tam, kde si lahne mačka, je energia nezdravá, mačky tiež uzdravujú svojim teplom boľavé časti tela. Btw aj mne môj kocúr zvykol spávať na hlave:)
Goriliazena, máš aj ty mačku?

anjelik*

Mačky sú veľké individuality, nie sú to svorkové zvieratá. Samé si vyberajú, koho majú radi a koho iba tolerujú z pohľadu výhodnosti. Komu sa oplatí *líškať* a komu nie. Ak by došlo k pádu civilizácie, ich šance prežiť sú neporovnateľne vyššie ako u niektorých plemien psov. Sú to tvory milujúce svoje pohodlie a stereotyp. Tak si vyber, čo z toho je tebe blízke. A podobné sa vždy priťahuje, lebo sa navzájom zosilňuje. :o))

anjelik*

Šejla, jedna mačka práve na mne leží a spí. A mám ich dve. :o))) A odjakživa som ich milovala. Kocúr mi bežne spáva na hlave. :o))

OZD, ďakujem,ale od geniality mám skutočne ďaleko.:o)))

Sejla

tak ma napadlo... nezamysleli ste sa niekedy nad tým, čo majú spoločné ľudia vlastniaci/milujúci mačky? Lebo všetci ľudia s ktorými si najlepšie rozumiem, majú, alebo mali mačku, prípadne viac mačiek vrátane mňa.... a to úplnou náhodou, nespoznali sme sa na základe toho:D