Nidora

Príspevok v téme: Nidora
Romankocka

Ahojte všetci čo tiež chcete schudnúť bez cvičenia a hladovania :D našla som na internete vraj ZARUČENÉ chudnutie s prípravkom, ktorý sa volá NIDORA :) nemôžem však nikde nájsť nijaké fórum, kde by som sa dočítala či naozaj funguje :) máte s tým niekto skúsenosti? :)

munz

NIDORA figu borovú si schudla zo zelenej kávy, už teraz nie si LISAxxx , ktorá schudla tiež presne 11kg za mesiac z thermacuts?
Odrbávaš za prachy...

munz

NIDORA figu borovú si schudla zo zelenej kávy, už teraz nie si LISAxxx , ktorá schudla tiež presne 11kg za mesiac z thermacuts?
Odrbávaš za prachy...

marek_122

Ahoj, tak v prvom rade nikdy nič nie je zaručené a už vôbec nie s prípravkom nidora www.tabletky-na-chudnutie.sk .
Odporúčam ti prečítať si iný názor, sú aj oveľa lepšie riešenia ako schudnúť. Nanešťastie žiadne nie je úplne bez námahy.

lantik

no ja som si to tiez objednala a som prekvapena ze ziaden navod ani letak v slovenciene tak to skusim a ked to nebude ucinkovat budem to reklamovat sak zarucuju vratenie penazi, no som zvedava

jaja111

Tak toto je naozaj neskutočná hlúposť a priznám sa aj ja som naletela. Ešte jedno balenie mám a kľudne ho hocikomu kto sa prihlási pošlem úplne zdarma 0905416396 Ja som konečne schudla ale nebolo to vdaka americkým super zázrakom ale poctivej slovenskej firme ,ktorá pracuje len z bylinkami a nie s chémiou,ktoá vám ničí zdravi!!!!!!

sanny19931

Ahojte. No ja to beriem uz 3 tyzdne a jem fakt hocico a nepribrala.som ani deko praveze som schudla.uz 10 kg. Tak pijem costu vodu nejem pecivo ale inak vsetko ...Nejem max pečivo. Takze tak

Cifrafree

samozrejme ze je to somarina, tie komentare všetky si tam dohádzu sami nie je žiaden problem vytvoriť nick a napisať tam fake recenziu, že je to Bomba!!!...strašne bullshity, začat jest zeleninu, ovocie vybehnuť na kamzík a kilo je hned dole, ved je leto, tak makať a nie chemie :)