Kamarati

Príspevok v téme: Kamarati
sommm

ahojte. Chcem vediet, ci sa stretavate s kamaratmi aj po tom, ako ste zacali s niekym chodit. Pytam sa najmä na muzov-kamaratov. Alebo ci ked niekde nejakeho spoznate. Napr. Zurka, oslava, ... Tak sa s nim potom aj dalej stretavate aby ste ho mohli lepsie spoznat(ak mate z toho pocit ze by ten clovek mohol byt novy dobry kamarat). Alebo ked ma clovek uz nejaky vztah(vaznejsi) ,tak sa to uz ,,nepatri,, .?.

Meretseger

Ako bisexuálka by som v podstate ani nemala mať priateľov, nie? Podľa teórie by som mala mať chuť pretiahnuť ako mužov, tak aj ženy, s ktorými sa priatelím. Což je fakt blbosť, takže priateľstvo je niečo, čo pohlavie neovplyvní:)

Mimulus

kirinka - pekne si to napísala, lenže nemal by niečo cítiť len jeden - potom to nemá so skutočným priateľstvom nič spoločné. Ale nikdy by sa to nemalo dostať ďalej.

kirinka

zaujimava tema :)..
podla mna priatelstvo medzi muzom a zenou existovat moze, ale myslim ze vo vacsine pripadov jeden z priatelov k tomu druhemu aj nieco citi. samozrejme ze pohlavie pri kamaratstve nehra hlavnu rolu, clovek nam musi byt sympaticky a aspon v niecom nam podobny, ale instiktivne podla mna inklinujeme k rovnakemu pohlaviu.

Abecedko

Tiez som si myslel, ze kamaratstvo medzi muzom a zenou neexistuje...teraz viem, ze existuje. Kamaratim sa s niekolkymi zenami, su atraktivne, ale nemam zaujem ich pretiahnut. Dokazeme sa porozpravat, ale chemia nefunguje. Keby som ich pretiahol, nic by som tym neziskal.
Problem ale je, ze neviete, ci medzi vasou partnerkou a jej kamaratmi chemia funguje alebo nie ;-)

PS> Mam dlhorocny vztah, v ktorom som spokojny

arriva

Medzi muzom a ženou nemôže existovať kamaratstvo, jedine že je medzi nimi priepastný vekový rozdiel a majú skor pribuzensky vzťah, alebo je jeden z nich gay a napriek tomu sa ma záujem stretávať s opačným pohlavim, alebo je to veľmi výnimočný vzťah ktory pretrval ešte z asexualneho detstva. Žiadny normalny muž sa ale nemá záujem stretávať so ženou ktoru nechce minimálne pretiahnut. Je to proste tak, chcú naše tela, my zas chceme od mužov ich duše...

paganstorm

sommm
nemyslim, že tento sučasny priatel by mi neveril, ale to zaleži vždy jednotlivo od chlapa,niektori su menej niektori viac žiarlivi, viem, že keby som sa cielene stretavala s cudzimi chalanmi, nech by to bolo akokoľvek nevinne, mohol by po čase začať rozmyšlať či som s nim spokojna a prečo potrebujem byť s inymi ludmi či je problem v ňom či je taka kava len zastierka atď hlavne ide o to, že chlap tvor narcisticky, potrebuje neustale škrabkať ego a ak mu ego sem-tam podkopnes, bude hladať inde, kde mu ego poškrabkaju

sommm

paganstor-tvoja odpoved je super! Presne toto som potrebovala vediet - ze ako sa chovate k chalanom ked ste slobodne, a ako , ked mate vztah. Paganstor, ked si pisala, ze sa nestretavas s chalanmi, ked mas vztah, aj preto, aby si do vztahu nevnasala neistotu, tak myslis, ze by ti partner neveril, keby si sa stetavala?