Bolest mrtveho zuba vyplnene kanaliky a vypadnuta plomba

Príspevok v téme: Bolest mrtveho zuba vyplnene kanaliky a vypadnuta plomba
Lulita

Po niekolkych rokoch mi vypadla pri jedeni plomba zo zuba, v zube mam vyplnene kanaliky, to znamena vybrané nervy, ale ten zub po vypadnuti plomby dost boli, jest na nom neprichadza v uvahu, som objednana k zubarke, len neviem aky je postup, pri zube, kde su kanaliky vypchate drotikmi, to mi to bude cele vyberat a davat nanovo? dost sa bojim

Lulita

ebi - ano, ked jem boli velmi, aj ked sa ho len nechtiac pri jedle dotknem jedlom, pulzujucu niekedy, skor tlak, asi sa mi tam dostalo jedlo a to sa zapalilo, som objednana na buduci týžden, ale mozno este pojdem zajtra ak ma vezme

ebi77

mŕtvy zub bolí ak máš hnis pod koreňom, cítiš bolesť pri zatlačení naň? cítiš pulzujúcu bolesť? ak aspoň na jednu otázku si odpovedal áno je to to :-)

Lulita

neboli zub vedla, boli ma ten, kde mam vybrane nervy, odkedy ho mam bez plomby, v noci som mala aj triasku, tak asi tam nieco bude, asi zapalenen, no nic, budem si pýtat inekciu, lebo keby mi to do toho teraz zavrtali tak asi umriem

Mimulus

Ten zub by Ťa bolieť nemal - ak Ti vyberú nervy tak nemôže bolieť. Skôr tam máš zápal alebo hnis a s tým sa už neradno zahrávať. Alebo Ťa bolí zub vedľa.