Preco clovek vyzera inak na fotkach, ked ho niekto foti a inak ked sa foti sam?

julik54

mozno prave preto ze ma videl komplexne ako celok... ach sakra vobec sa mi to nepaci, asi skusim este ineho fotografa a ak nie tak je to passe so mnou :-D

Lulu2011

nevystihol ta, ja som mala 2 rovnake fotky od dvoch fotografov, na jednej som bola hviezda a na druhej otras, zial ten druhy ma nafotil skor, tak som fotky zahodila :)

gsdgsdg

mozno prave preto, ze ten jeho fotak bol naozaj dobry, vyzeras tak blbo. kedze asi otfotil toho az poriliz vela a tvoj obycajny fotak tak vela detailov nezachyti

Maoam

a mozno ten fotograf nebol pre teba ten spravny...ono nie kazdy fotograf cloveku sadne...oni maju svoj styl vsetci a skutocne dobry fotograf ta vie nafotit tak, ze z teba vyjde to naj

a väcsinou zvoli aj patricnu sceneriu, tak ale to su profifotografi, ktori su schopni vidiet tvoje fluidum

Maoam

no tak zrejme si uz dost nacvicovala pred zrkadlom, ked tie uhly poznas, pri ktorych dobre vyzeras

ja sa niekedy zabavam na tom, toto neber osobne prosim, na babach, ktore na kazdej fotke su vzdy natocene presne z tej istej strany, max. dvoch uhlov :DD a stale tieto dva striedaju, je to az komicke, na tom hned vidno ze to maju dokonale nacvicene pred zrkadlom ;DDD

julik54

nie ja som myslela ze ma fotil fotograf profesionalnym fotakom a podla mna som tam vyzerala strasne ako celok..a asi to bude uhlom fotky..viem ako sa mam nastavit aby som bola krajsia sakra :-D len skoda ze ma tam nevidia aj ti ostatni :D

Maoam

1. mas lepsi fotak ako ti ostatni
2. ked sa fotis sama, si prirodzenejsia, uvolnenejsia a volis iny uhol pri foteni