Zasnuby na Vianoce

Príspevok v téme: Zasnuby na Vianoce
Fero M.

Taakze po urcitej dobe a uvahach a spolocnom planovani zivota som sa rozhodol zasnubit. :-)
Mozno je to skoro mozno nie ale v zivote som sa presvefcil ze dlzka vzrahu pred zobratim v podstate nema zuaden vplyv na vysledny vztah po zobrati.

Rozmyslali sme nad zasnubami v tomto obdobi a poriesim to na vianoce :-)

Jedine moha polovicka zistuhe co dostane a asi to aj caka ale ja som nic neprezradil a ani sa nepriiznam :-) Je riadne nervozna z toho.

Myslute ze by bolo pekne to spohit s vianocami a mam sa i nadalej tvarit ze nic?? Je to dost tazke :-D

Slecna A.

inak, kdesi v tejto teme je prispevok, ze zasnuby su vlastne take velke "nic"...Neviem kto to napisal, nechce sa mi tu hrabat. Ale mne to nepride ako nic. Uznavam, nikdy som nechcela zasnuby, ani svadbu, ani deti...ale to som bola mlada a nvedela som si predstavit, ze si najdem chlapa, ktory bude ochotny so mnou zit :D A zrazu taky pride a ja som zrazu dostala chut na vsetky tieto grcka gyce :)
A ze ludia potom ohovaraju, ze su zasnuby a nie je svadba? :D No a???? Mne sa tak isto snazia vsetci hovorit do zivota, vraj ked sme uz zasnubeny, mame sa hned aj vziat. Kto mi vsak tu svadbu zaplati? Len ja sama, takze si budem o svojom zivote aj sama rozhodovat. Posledne co by ma v tomto zivote trapilo, by bolo, ci som vyhovela ludom naokolo....Preto Fero, ak sa nejdete "okamzite" brat, isto budete aj vy pocuvat co mate robit a ako to mate robit... :)

Slecna A.

ja ti to Fero prajem :) Na ten cas som sa pytala len tak, lebo som bola zvedava :)
No a dalej ti prajem uz len vydrzat :) Pridu aj krizy, aj hadky...ale co vsetko pride a ako rychlo to odide je len a len na vas dvoch :) drzim palce

Fero M.

Lulu - 3jku blizko centra :-)

Slecna A - Skoro rok ale mam pocit ako kevy to bolo ovela viac. Sadla mi proste :-)

Slecna A.

mozno, ze si to tu uz spominal, ale ako dlho ste spolu? :)
Moj priatel mi navrhol zasnuby po 3 mesiacoch chodenia...Skoro som padla z noh :D Aj ked som nemala absolutne ziadne pochybnosti a nazor okolia ma nezaujimal, radsej sme pockali :) Zasnubili sme sa po roku a bol to krasny zazitok :) Kazdy, kto vidi moj prsten si mysli, ze to ja som svojho chlapa donutila k zasnubam...
Pokial si si nou maximalne isty, nemas co stratit, len sa posunut vpred. A nezabudaj, na vztahu sa "maka" denne... ;)