Zasnuby na Vianoce

Príspevok v téme: Zasnuby na Vianoce
Fero M.

Taakze po urcitej dobe a uvahach a spolocnom planovani zivota som sa rozhodol zasnubit. :-)
Mozno je to skoro mozno nie ale v zivote som sa presvefcil ze dlzka vzrahu pred zobratim v podstate nema zuaden vplyv na vysledny vztah po zobrati.

Rozmyslali sme nad zasnubami v tomto obdobi a poriesim to na vianoce :-)

Jedine moha polovicka zistuhe co dostane a asi to aj caka ale ja som nic neprezradil a ani sa nepriiznam :-) Je riadne nervozna z toho.

Myslute ze by bolo pekne to spohit s vianocami a mam sa i nadalej tvarit ze nic?? Je to dost tazke :-D

Lulu2011

bodka - a potom rodicia sa budu pýtat a kedy? a kedy? toto po zasnubach hrozi min. raz za týžden tato otazka :))

Lulu2011

bodka - my sme nemali ziadne zasnuby, sme si povedali, ze sa vezmeme a vzali sme sa hned :D

ja tie zasnuby trosku nechapem, lebo z okolia (vacsinou dedina) povedia, ze sa zasnubili a dalej nic...

2bodka

Lulu a niektori sa zoberu aj bez zasnub :D Frantisek ma asi na mysli tu ceremoniu pred rodicmi - poklakne pod kolienka slecny, vytasi ho (prsten) a povie "draha, milujem ta ako kona, bud moja kobyla po zvysok zivota" :) rodica zatlieskaju, materi slza vybehne, otec stramprlik naleje a vsetci sa budu tesit :) (ak teda dievka povie ano)

Fero M.

Dvaja vacny "optimisti" :-)

Byvame spolu, investovali sme do bytu, nemame po 20 rokov, a planujeme spolu zit natrvalo. Proste krok vpred :-)

Lulu2011

pises, akokeby si si ju mal pod stromom brat :)

je to romanticke, ale co su to vlastne zasnuby? my sme sa jedneho dna vzali a bolo :) niektori ludia su zasnubeni aj 5 rokov, co z toho?

Fero M.

1. vdaka za opravu nadpisu :-):-)

Nooo my sme spolu skoro rok :-) Mozno je to malo ale v zivote som.zistil ze hoci ste s niekym aj 4,5,6,7 rokov nic to neznamena. Sadla mi a dost dobre a aj jej rodina co je velmi dolezite a to iste naopak. Cakat dalsich 5,6,7 rokov na to ze ci je ta spravna znamena mat 34 rokov a byt bez dietata a vlastne kto vie co a ako v zivote.... Cas sa krati na vsetko a tak vsadzam vsetko :-)

Noo nic jej nepoviem.to sa nebojte :-) Este jej to zabalim aspon do 5 krabic v jednej :-D:-D

A dakujem vsetkym za podporu do buducna aj minulosti :-)
Nie sne dokonali a to som uz pochopil, zivot nie je o prehnanych ocakavaniach ale o skromnej realite.

Milujem ju potvoru jednu :-D

DNA - Scifi žena odporucam vypocut si

2bodka

Ak si si isty kladnou odpovedou, bude to pre oboch velmi prijemne a drzim palce. Horsie by bolo, keby ona nebola velmi "za" po kratkom vztahu a chcela by este pockat, kam sa vas vztah vyvinie. To by bol potom trapas a navyse by sa ona citila zle, ze ti toto musi oznamit prave na vianoce :)
Takze sprav to iba vtedy ak si si 100% isty tym, ze sa chce vydavat aj ona ;)