Avivaž na vlasy

ofcaaa

minule som si dala aviváž do vlasov namiesto kondicionéra a fakt musím povedať, že nič lepšie som nevidela...vlasy nádherne voňajú, lesknú sa a kučery sú pekne uzavreté. Jediná chyba čo som spravila bolo, že som silu avivážu mierne podcenila a prehnala som to..tak moje vlasy vyzerali mastne, ale tentokrát som si dala avivážu len primerane a nemôžem si to vynachváliť fakt dávam 10 z 10..nebojte sa toho a vyskúšajte

zuzi74

Preboha, ja mam vlasy jemne, lahko rozcesatelne a vonave aj po maske z Kerastese (pouzivam masku na znicene vlasy)...avivaz by som ani omylom nedala na vlasy.
Eros...to ze ti vlasy nevypadali po dvoch pouzitiach neznamena, ze sa to nestane po viacerych.
Ten slovensky kadernik nemoze byt normalny.

eros

ja som pocula ze to normalne pouzivaju uz dlhe roky kadernicky na to ked su vlasy znicene a sukuju sa , ked to zmakci pradlo preco nie vlasy ? :D ja som to skusila teraz druhykrat , vlasy su jemne ,lahko sa rozcesavaju a nadherne vonaju, priatel sa nevie vycuchat toho ,,vlasy nevypadali , nic sa nestalo ,,takze skus

PoPotvorka

ajajaaj micka ,neber to tak ,ze sa ti vysmievam !!!! :)
len tuto dievca podozrievave je asi rezistentna proti jemnemu vtipkovaniu ...... booooze jak ja neznasam negativistov !!!
skus ten wonder ,baby si ho chvalia

dievca123

okrem toho, tie vase "srandy" ani vtipne nie su... sa smejete len vy samy na sebe..ale nebudem odbocovat od temy...