Jazvy

Jane_3sto18

Však ja stále hovorím, že sú OK!
Len okolitý svet si to nemyslí -_- ale to už je otázka estetického vnímania. Podľa mňa sú jazvy ešte aj snád krajšie ako kérky.

Jane_3sto18

LILIII - ja plačem veľmi málo, ja to proste nedokážem a neviem prečo. Niečo sa vo mne pokazilo, akoby sa nejaká súčiastka zasekla, ktorá má na starosti voľné plynutie emocií a ked ich chcem nechať plynúť, tak to musím spraviť násilne, pretože tá súčiastka je tam zaseknutá... Je to možno aj moja chyba, že som vôbec začala, ale aj bez toho pocitu, ktorý nastane po porezaní, kd som ho ešte nepoznala, tak aj bez neho som si proste potrebovala ublížiť.
Skarifikácia? Musela som si to vygúgliť, priznám sa... ale počula som už o tom :-) ja som si chcela vypáliť peknú jazvu, no neviem, kde sa to tu na Slovensku robí a koľko to obnáša...

LILIII

a preco si si zvolila prave taketo bolestive riesenie ,nebolo by vhodnejsie vyplakat sa ?
neber to akoze ta odsudzujem ,to urcite nie !!
a co skarifikacia ,vraj to vase rezanie do urcitej miery utlmuje

Jane_3sto18

Ja s jazvami po rezaní nemám problém, mne sa páčia ;-)
LILIII - pre niekoho je zas pračudesné riešenie trieskať vecami okolo seba alebo vyplakať sa alebo vyrozprávať sa. Nemôžeš brať všetko zo svojho pohľadu, je to proste pre niekoho riešenie ako každé iné. Len veľa ľudí ho odsudzuje, bojí sa ho a nerozumie mu.

LILIII

no naozaj pracudesne riesenie rezat sa :( ..... len si na to nedavaj samoopalovací krem ,skor tie vypalovane púdre nakolko maju viac pigmentu ,ale zase plavat ,alebo kupat sa nebudes moct hmmm ..... skus nieco na nete pohladat ,mozno laser ?

Jane_3sto18

Hm... hm... čo to len bolo...
Merlin, neviem si spomenúť, daj mi ešte chvíľku...
...................... áhá!
Taká vec na čierne kruhy pod očami, ževraj to funguje. Neviem presný názov tej kozmetickej čudesnosti.
A mimochodom... prečo chceš zakrývať BIELE jazvy, však tie sú úplne krásne a sexi!