Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie na prsiach

pernik

okrem bepanthenu je dobra aj rada kozmetiky Elasti-Q. mali sme to v lekarni, no aj z parfums som objednavala lebo pri cviceni, zial bolo vidno zmenu na prsiach :0

gastanko2016

ja mám tiež od puberty strie na prsiach. Začala som si ich natierať krémom proti striám od bepanthenu a po čase sa dostavil výsledok. Pokožka je dobre hydratovaná a strie sú menšie a vyblednuté.

radka227

neboj. ja mam na prsiach strie tiez od 15, a bud rada, ze ich mas, lebo to svedco o tom, ze ti rastu prsia. tento proces neovplyvnis, treba vsak pre istotu pokozku premastit kremikom proti striam, tie vacsinou obsahuju zlozky, ktore napomahaju pokozke tvorit kolagen a elastin. ja som pouzivala krem od bepanthenu (aj v tehotenstve) a myslim, ze ich vidno menej. treba si najst to svoje.

šmoula.malá

Ak sa vám začínajú tvoriť strie, treba to podchytiť hneď na začiatku keď sa s tým dá ešte čosi robiť... keď sa mne začali objavovať strie, moja sestra bola vtedy tehotná a poradila mi elasti-q krém exclusive nech skúsim, ten pomáha aj na už vzniknuté strie, keďže som to podchytila hneď tak mi ich úplne odstránil a nové sa mi nevyhodili :)

smooolinka

ja mam podobny problem ibaze ja mam dve ruzove pasiky ktore su vodorovne na bruchu..vyzera to ako po operacii a mam to uz asi 10 rokov..vrajze je to tym ze ked sedim tak sa mi tam koza prehyna..nwm..

Iveta Michael

strie sú dôsledkom nárazového priberania:( ale je potrebné si pokožku natierať nejakým vhodným olejčekom..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie na prsiach - Fórum - ZDRAVIE.sk