Nieco na ukludnenie

lost

dik za I Disappear :D
vascinou pocuvam od nich nothing else matters a este unfogiven, vacsina mi ale nejak nesadla.
Larita, ved radime - HUDBA!!! :)
alebo cokolada, alebo slnko/vzduch/sport-pohyb, spolocnost ludi (normalnych, prijemnych).

skusala si ?

alebo potom meditacia, a ine nematerialne cinnosti (vzdelanie/citanie, nabozenske veci? archeologia :D atd..)

RNG

Inac v poslednom case mam od viacerych citatelov velmi pozitivne vysledky na ukludnenie ako vytazok zo zeleneho caju, 2 x 400 mg aminokyseliny theaninu.
Pomaha to aj proti zasklbom, ukludnuje cez den bez uspavania a pomoze mat hlboku spankovu fazu, bez ktorej sa telo nevie poriadne regenerovat.

RNG

Nuz mne, mojej zene a najma mojmu otcovi tie "blbosti" pracovali vyborne.
Otcovi najprv zaberal melatonin(3 mg) potom sme museli prejst na rozne bylinne zmesi, najma passiflora a valerian, tiez 2 x 500 mg GABA mu pomahali (vo vacsich davkach).
Za 4 roky, co musel brat veci na spanie mu to pracovalo dobre kazdodenne.
Samozrejme bral aj doplnok magnezia/horciku a calcia/vapniku, kedze mal silnu osteoporozu a tieto doplnky ho zaroven z toho vytiahli.

RNG

OK tak to dam sem bez www
pozri na -odkaz odstránený-
Inac nie ze propagujem tu znacku, len pozri na ten pomerne bohaty obsah a hladaj podobne, od kohokolvek.

RNG

Niekomu pomoze spankovy hormon melatonin, niekomu mineraly ako magnezium a kalcium, niekomu rozne bylinne pripravky ako valerian, pastierska kapsicka, lotos a passiflora,GABA a ine, + pozri napr na
-odkaz odstránený-
Dolezite je byt cez den na silnom slnku a v noci v uplnej tme. A odstranit maximalne stress, pozri cez Google.sk pod rng stres a spanok.

pan d.

Ja si uz dlhsi cas lamem hlavu nad tym, ze ako si taku hudbu /akordy, noty/ dokazu zapamatat??? Vsak to su totalne nezmysly:))) Ani hlava, ani pata.

pan d.

Ale ja som pred nim bral, resp. "beriem" antipsychotikum. Na co mi dala dalsie? Co chce, aby ma porazilo?:))) Ja som chcel nieco na ukludnenie. Oni nepoznaju mieru. Vsak mne z neho oci spuchli, rodina ma nepoznala. Super liecba.