Ako prežiť..

Príspevok v téme: Ako prežiť..
goriliazena

..medzi ludmi a sama so sebou, ked uz od raneho detstva nevidim na svete nic ine nez mizeriu? Ked su vtaky hlucne, kvety smrdlave a slnko vtierave? Ked lutujem ze kazde rano musim otvarat oci a divat sa svet o ktorom ostatni hovoria ze je utešený ako 5 bielych poníkov cvalajucich po zelenom kopčeku a vsetko co vidim ja je len stuchnutá nehybná prázdnota a tužim sa plaziť, nie ist este nizsie, az pod zem? ked mi je nevolno uz len pri pomysleni na dalsi den nasadzovania si masky a predstierania zaujmu o tento nonsens? preco dokazem takto lyrizovat a onanovat len nad hnusmi a negaciou a lutovat tragediu mojho bytia? som sebetredna alebo chora? alebo som sa len nechala zlakat temnou stranou a ak zmenim myslenie bude svet krasny ako keby zadarmo rozdavali tatranky?

Jane_3sto18

goriliazena - negácia je fajn, ja sama nemám iné ako negatívne myslenie, začala som si to plne uvedomovať pri mojom priateľovi, ktorý mi to milerád pripomína, že by som sa mohla na svet dívať aj inakšie :-) no zatiaľ sa mi to nedá.

Grand Husky - Fúha. Tažko povedať. Minule som si hovorila, že by som si mala napísať taký zhruba-obsah o čom tá kniha je, ked sa ma niekto spýta, aby som mu vedela povedať. Ale stále som sa k tomu nedostala.... V skratke je to kniha o bolesti, strachu, štipke nadprirodzena /nie, žiadny Tvajlajt ani podobné s**čky/, nenávisti, súdržnosti a malinkatej pomste. Hm... vlastne všetky negatívne emocie dávam do knihy :-D A aby som zas neklamala tak áno, je tam aj trochu lásky, i ked možno nešťastnej ale predsa tam je.

Iveta Michael

kraskaham...:)

ty si to zabila..a čo je najlepšie na tom..že je to pravda:)

...ale pravda je aj to že ak sa človek cíti takto mizerne..až na dne..tak treba skutočne bez dlhého váhania zmeniť prostredie..aj krajinu!

V Y C E S T O V A Ť !

Ja sa už neviem dočkať keď zas uvidím Londýn,nebude to tak skoro..je zima,tam furt prší teraz...a tak možno až niekedy na jar..ale poviem ti že normálne tú depku a beznádej čo som tu prežívala ..som akoby úplne vypustila tam..

to som udala iba ako príklad,neviem kam by to teba viac tiahlo...ale určite by bolo dobré keby ste šli dvaja,no musí to byť niekto spoľahlivý :)

Sejla

goriliazena hmm tak ako ti tu radí väčšina, vycestuj a spoznaj niekoho tebe compatibilného=D Tak ja len to, že nám sa v dome uvolní izba o také dva mesiace, keby si veľmi chcela, kontaktuj ma na lastku=) To keď mi nabudúce niekto povie, že som cynická osoba, predstavím im teba:))

Grand Husky

Vzdal to s tebou kvôli tvojmu "optimizmu"? Píšeš že máš cez 20... koľko presne? (môže to byť 22 ale aj 30) Len preto aby sme ti vedeli lepšie niečo poradiť.

goriliazena

Grand Husky nic na svete by som nechcela viac, ako aspon jedneho cloveka. strela som jedneho, po troch rokoch to vsak so mnou vzdal. a isiel do sveta bezo mna.

Grand Husky

No niečo o cestovaní rozoberáme práve v mojej téme v kategórii Nesúvisiace so zdravím. Kapitál ani možnosti nejako nepotrebuješ. Ide o to aby si pozrela na veci z viacerých pohľadov a najlepšie spolu s jedným/viacerými ľuďmi. Máš niekoho s kým sa o podobných témach rozprávaš? Alebo niekoho s podobným vnímaním sveta okolo?

goriliazena

anjelik* ty vzdy velmi pekne a pozitivne pises, ale ono je to strasne tazke to pochpit. minimalne pre mna. je len velmi malo veci ktore na sevte ktore ma uprimne tesia. ked mi je najhnusnejsie dokazem aj ri tychto cinnostiach alebo veciach ci osobach pocitit len akesi plytke povznesenie. viem ze je vela veci isto krasnych, ze vsetci ludia zli nie su a ze treba vo veciach vsimat si skor svetle stranky. ale mne uz casto tie najmilejsie a naprijemnejsie veci idu proti srsti a lezu mi na nervy uz tou ich lubivostou. svet je taky aky si ho zrobim? mozno to tak je. asi nemam paky na to. a nechcem sa ani otupovat , ani zabudat ci potlacovat veci v sebe a hadzat samu seba do nevedomia len preto aby som bola spokojnesjia nazive. piem riadne bludy

goriliazena

grand husky rada by som cestovala, nemam moznosti, nemam kapital a mam urcite zavazky voci rodine, prektore si to zatialvelmi dovolit nemozem