Škodlivost chemoterapie

bezmenna

ja som brala rok endoxan,vybrala som 12 davok,a zachranil mi zivot!!!pred branim som mala uz vodu na plucach,osrdcovnku,v bruchu,zlyhavali mi oblicky,neskutocne bolesti...hned po prvej davke sa vypotky zmensovali,po stvrtej sa stratili uplne,oblicky sa stabilizovali,zostali sice poskodene ale neprisla som zatial o ne a to je podstatne!!!
dobre sa vam vsetkym hovori,aky je to humus,ked ste vsetci ZDRAVI!!!!

kraskaham

no prosim vas, prispievajte, toto je velmi dolezita temicka, komu uz chemo vypalila skoro vsetky organy, ak vobec moze pisat lebo co ja viem po chemo niektori nieze pisat nevladzu ale ani chodit.

vitali

Ahojte.Chcela by som trochu prispieť do temy. Tu je par odkazov, ktore by vas mohli zaujimat a najdete v nich aj o zlych ucinkoch chemoterapie.Odporucam vam, precitajte si to a pozorne. Nevieme toho strasne vela a to, co by sme mali vediet pravom, pre zachranu nasich zivotov, nam mnohi lekari zatajuju umyselne. Ved preco by pacientov na onkologii uzdravovali, ked maju zisky z nebezpecnej chemoterapii...

popelka.blog.pravda.sk

-odkaz odstránený-

debata.pravda.sk

www.voxvictims.com

-odkaz odstránený-

www.17b17.com

Kratke ale vystizne videa, najmä to druhe: www.celostnimedicina.cz - ak vam nepojdu slovenske titulky, staci si kliknut na videu na cc.

www.celostnimedicina.cz

Dufam, ze to budu aj pre vas dolezite informacie, ktore zial nevedia mnohi ti, na ktorych si pani doktori zarabaju a posielaju ich na smrt.

Lulita

niektorí z rodiny si myslia, ze vdaka chemoterapii zila tých 6 rokov, ze bez nej by umrela skor, netusim, co by bolo keby...pol roka ju nebrala a zomrela, kazdopadne jej ponicila organy atd.

Lulita

RNG - tak som to myslela, ze ju zachranili tým, ze jej chemoterapiu vtedy na cas vysadili, ze na to prisli, ze jej skodilo jej dlhodobe branie, inak brala chemoterapiu cca 6 rokov, potom zomrela, rakovinu jej nevyliecila, ani ozarovanie, to ju zda sa uplne dorazilo

kraskaham

to je strasne s tou pani ako ju spalili a vypalili jej organy. to nemoze snad byt ani pravda sak chemo je predsa liek. je mi z toho do placu

RNG

Na yam bezne odporucam 2 gramy denne priblizne(standardizovany na 10% Diosgeninu, tj davka diosgeninu je 200 mg)
Na progesteronovy krem pol lyzicky(20 mg progesteronu) natriet na vnutornu stranu stehien. Niektore znacky, napr
Now Foods maju davkovaciu pumpicku, takze si mozes davat dost presnu davku bez "lyzickovania"

eee

Ivka 1 dakujem. Vsetky doplnky beriem niekolko mesiacov a su velmi ucinne ba dokonca nevhnutne a odporucam kazdemu.
Mimochodom VELKE podakovanie RNG kde som sa vlastne po vsetko dopatral a dozvedel.